NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 3000 zł i wykorzystaj go w ciągu 24 miesięcy

Koronawirus – najwyższe standardy bezpieczeństwa w Klinice Miracki

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych wartości, jakie przyświecają zespołowi Kliniki Miracki w codziennej pracy. Zdrowie naszych Pacjentów i członków zespołu jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego w naszych klinikach zawsze obowiązywały wysokie standardy higieny.

Od 02.03.020 r. zapobiegawczo wprowadziliśmy dodatkowe rygorystyczne procedury aseptyki wykraczające ponad zalecane. Daleko ponad wymagane normy zintensyfikowaliśmy również procedury dezynfekcji powierzchni i wyposażenia klinik. Wszystkie standardy dbania o bezpieczeństwo nadal są przez nas utrzymywane we wszystkich naszych placówkach.

Podjęte przez nas działania stanowią wyraz odpowiedzialności i troski o naszych Pacjentów i współpracowników. Zależy nam, aby wszyscy w naszych klinikach czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania przyczynią się do bezpieczeństwa nas wszystkich.


Dbamy o to, abyście czuli się bezpiecznie.


W naszych klinikach:

 • Stosujemy się do wszystkich zaleceń GIS.
 • Nasze procedury dezynfekcji wszystkich stref klinik dostępnych dla Pacjentów i personelu wykonujemy częściej niż jest to zalecane. Szczególną uwagę zwracamy na powierzchnie najczęściej dotykane, tj. uchwyty, klamki i blaty, które dezynfekowane są przynajmniej raz na godzinę.
 • Wszystkie gabinety lekarskie i kosmetologiczne, pomieszczenia socjalne, łazienki dla Pacjentów i personelu wyposażone są w certyfikowane dezynfekujące płyny antybakteryjne. W łazienkach znajdują się również instrukcje jak prawidłowo myć ręce.
 • W placówkach zwiększona jest cyrkulacja powietrza, aby zapewnić wszystkim stały dopływ świeżego powietrza.
 • Używamy tylko naczyń jednorazowych.
 • Wszystkie kosze na śmieci są zamykane.
 • Nie eksponujemy żywych kwiatów, ulotek, papierowych wersji cennika oraz innych przedmiotów, które utrudniają rzetelną dezynfekcję.
 • Nasz personel wyposażony jest w środki ochrony osobistej – wciąż nosi maseczki ochronne oraz zobligowany jest do częstej dezynfekcji dłoni.

Zmodyfikowaliśmy procedurę obsługi Pacjentów:

 • Przy wejściu do klinik ustawione są automatyczne podajniki z żelem antybakteryjnym.
 • W strefie przed recepcją na podłodze umieszczone są naklejki wskazujące bezpieczny dystans między Pacjentami, jak również Pacjentami a Doradcami Pacjentów.

W celu zapewnienia Pacjentom oraz personelowi kliniki maksymalnego bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

 • zakładanie przed wejściem do kliniki maseczek ochronnych zakrywających nos i usta,
 • dezynfekcję dłoni płynem antybakteryjnym po wejściu do kliniki,
 • przychodzenie na wizyty oraz zabiegi bez osób towarzyszących.

Informujemy, że maseczka jest bezwzględnie wymagana. Pacjenci niestosujący się do w/w zasad, nie będą mogli skorzystać z wizyty i zabiegów w naszej klinice. Powyższe zasady dostępne są również na drzwiach wejściowych każdej placówki Kliniki Miracki. Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania przyczynią się do bezpieczeństwa nas wszystkich. 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki