Skip to main content

Klinika Miracki – Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego – technologia Pikosekundowa

Klinika Miracki jest liderem Laseroterapii z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Krzysztof Miracki zapoczątkował technologię pikosekundową w Polsce, która jest najskuteczniejsza w odmładzaniu, usuwaniu blizn, tatuażu i makijażu permanentnego. Dlatego dziś możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Nasze Placówki wyposażone są w ponad 140 urządzeń Laserowych w 40 najnowszych technologiach, w tym aż 7 najnowocześniejszych Laserów w technologii Pikosekundowej. Sprawdź, co wyróżnia technologię Pikosekundową.


Pozbądź się niechcianego tatuażu – Podaruj Sobie naturalne piękno! Zabiegi z rabatami do 50% OFF

Lasery Pikosekundowe w Klinice Miracki


Laser Pikosekundowy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które stanowi przełom w medycynie estetycznej.

  • W Klinice Miracki dostępnych jest aż 7 nowoczesnych Laserów PREMIUM w technologii Pikosekundowej. Każda Placówka wyposażona jest w Laser Pikosekundowy m.in:

Laser Pikosekundowy Quanta PLUS

Laser Pikosekundowy Quanta

Laser Pikosekundowy Lutronic

Laser Pikosekundowy Cynosure

  • Zaawansowana, nowoczesna technologia Laserowa przeznaczona jest do Laserowego odmładzania PREMIUM, leczenia blizn i rozstępów, usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, leczenia zmian barwnikowych. Wysoka skuteczność, precyzja wykonywanego zabiegu i bezpieczeństwo, bez blizn i bez podnoszenia temperatury skóry.

  • Ultrakrótki impuls precyzyjnie dociera do głębokich warstw skóry, uruchamiając naturalne procesy naprawcze. Ze względu na niezwykle krótki kontakt wiązki laserowej ze skórą, podczas zabiegu nie zachodzi efekt termiczny, a co za tym idzie, ryzyko poparzeń oraz okres rekonwalescencji zostały zminimalizowane.

Zabiegi dostępne pojedynczo i w pakietach 4 i 6 zabiegów. Najlepsze ceny na zabiegi przy zakupie pakietu z rabatami do 50% OFF.


Wybierz lidera Laseroterapii!

Skontaktuj się z nami:

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego Laserem Pikosekundowym


Zabieg Laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego Laserem Pikosekundowym to nowoczesna technologia umożliwiająca pozbycie się niechcianego pigmentu ze skóry.

Laser rozbija pigment pod skórą na mikroskopijne cząsteczki, które następnie są wchłaniane przez komórki organizmu i usuwane w procesie metabolicznym.

Dzięki unikatowej technologii ultrakrótkiego impulsu, kontakt wiązki światła ze skórą jest ultrakrótki, co uniemożliwia jej przegrzanie i zapewnia skrócony czas zabiegu. Energia Lasera skoncentrowana jest wyłącznie na tatuażu, dzięki czemu reszta skóry jest praktycznie niewidoczna dla urządzenia. Liczba sesji potrzebnych do uzyskania optymalnych efektów jest niższa niż w przypadku urządzeń starszej generacji.

  • Lasery Pikosekundowe wykorzystują technologię ultrakrótkich impulsów. Jako jedyne rozbijają pigment barwnika na drobny pył, dzięki czemu barwnik jest znacznie szybciej eliminowany z organizmu. Usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuje przy zmniejszonej ilości zabiegów.

Zabiegi dostępne pojedynczo i w pakietach 4 i 6 zabiegów. Najlepsze ceny na zabiegi przy zakupie pakietu z rabatami do 50% OFF.


Zapytaj o szczegóły:

Co wyróżnia technologię Pikosekundową w usuwaniu tatuaży


  • Możliwość usunięcia czarnych oraz kolorowych tatuaży. Zarówno pigmenty zimne, jak i ciepłe, co dla urządzeń starszej generacji było niemożliwe.

  • Precyzja i szybkość dzięki ultrakrótkim impulsom pikosekundowym. Skrócony czas zabiegu.

  • Efekty zauważalne już kilka dni po pierwszym zabiegu, kiedy tatuaż zacznie blaknąć

  • Wielofunkcyjność. Laser Pikosekundowy znajduje zastosowanie w: usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego, odmładzaniu skóry, usuwaniu przebarwień, redukcji blizn i rozstępów.

  • Mniejsza liczba sesji wymagana do osiągnięcia optymalnych efektów w porównaniu do urządzeń starszej generacji. (Liczba wymaganych sesji zabiegowych jest zawsze kwestią indywidualną i zależy od konkretnego przypadku).

Zabiegi dostępne pojedynczo i w pakietach 4 i 6 zabiegów. Najlepsze ceny na zabiegi przy zakupie pakietu z rabatami do 50% OFF.


Skontaktuj się z nami:

Efekty Laserowego usuwania Tatuażu w Klinice Miracki

Codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów terapeutycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść kompleksowe rozwiązania. Jeżeli zastanawiasz się nad usunięciem niechcianego tatuażu, zapraszamy do naszych Placówek w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. 


Poznaj nasze wszystkie promocje


Pomysł na prezent

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
wejście od ul. Powązkowskiej
Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

ul. Fabryczna 1 (Kraków)
Kod pocztowy: 31-553 Kraków

ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
Kod pocztowy: 90-440 Łódź

0