Skip to main content

Małe usta

Pełne, kształtne usta to nieodłączny atrybut młodości i kobiecości. Małe usta o zaciętym wyrazie nie tylko zdradzają, że skóra na twarzy starzeje się, ale też maja wymiar emocjonalny. Małe usta kojarzą się bowiem w powszechnej opinii z osobą niesympatyczną, zawzięta, trudną w relacjach.

Małe usta to jednak najczęściej po prostu nasza uroda, która nie ma nic wspólnego z charakterem i nastawieniem do innych. Oczywiście wraz z postępującymi procesami starzenia usta stają się mniejsze, mniej jędrne, węższe. Ten niewielki defekt można jedna bez trudu zniwelować. Małe usta wypełnia się w mgnieniu oka dzięki zabiegom iniekcyjnym znanym od dawna medycynie estetycznej.

Aby usta nabrały wymarzonego kształtu, a przy tym wyglądały naturalnie i zdrowo, należy korzystać wyłącznie z pomocy doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Doskonale potrafią oni wymodelować kształt ust, poprawić zbyt małe usta, maja świadomość potrzebnej do iniekcji ilości preparatu i potrafią wykonać zabieg z wymaganą precyzją. Poprawa kształtu i rozmiaru małych ust powinna odbywać się wyłącznie z zastosowaniem najlepszej jakości preparatów, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych, których stężenie pozwala przez długie miesiące cieszyć się wymodelowanym kształtem ust.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów korygujących kształt zbyt małych ust w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

0