Małe usta

Pełne, kształtne usta to nieodłączny atrybut młodości i kobiecości. Małe usta o zaciętym wyrazie nie tylko zdradzają, że skóra na twarzy starzeje się, ale też maja wymiar emocjonalny. Małe usta kojarzą się bowiem w powszechnej opinii z osobą niesympatyczną, zawzięta, trudną w relacjach.

Małe usta to jednak najcześciej po prostu nasza uroda, która nie ma nic wspólnego z charakterem i nastawieniem do innych. Oczywiście wraz z postępującymi procesami starzenia usta stają się mniejsze, mniej jędrne, węższe. Ten niewielki defekt można jedna bez trudu zniwelować. Małe usta wypełnia się w mgnieniu oka dzięki zabiegom iniekcyjnym znanym od dawna medycynie estetycznej.

Rzecz jasna, żeby małe usta nabrały odpowiedniego, wymarzonego kształtu a przy tym wyglądały naturalnie i zdrowo należy korzystać wyłącznie z pomocy doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Doskonale potrafią oni wymodelować kształt ust, poprawić zbyt małe usta, maja świadomość potrzebnej do iniekcji ilości preparatu i potrafią wykonać zabieg z wymaganą delikatnością i precyzją. Zniwelowanie kształtu i rozmiaru małych ust powinno też zawsze odbywać się wyłącznie z zastosowaniem najlepszej jakości preparatów, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych, których stężenie pozwala na długie miesiące poprawy kształtu ust.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów korygujących kształt zbyt małych ust.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki