Małe usta

Pełne, kształtne usta to nieodłączny atrybut młodości i kobiecości. Małe usta o zaciętym wyrazie nie tylko zdradzają, że skóra na twarzy starzeje się, ale też maja wymiar emocjonalny. Małe usta kojarzą się bowiem w powszechnej opinii z osobą niesympatyczną, zawzięta, trudną w relacjach.

Małe usta to jednak najcześciej po prostu nasza uroda, która nie ma nic wspólnego z charakterem i nastawieniem do innych. Oczywiście wraz z postępującymi procesami starzenia usta stają się mniejsze, mniej jędrne, węższe. Ten niewielki defekt można jedna bez trudu zniwelować. Małe usta wypełnia się w mgnieniu oka dzięki zabiegom iniekcyjnym znanym od dawna medycynie estetycznej.

Rzecz jasna, żeby małe usta nabrały odpowiedniego, wymarzonego kształtu a przy tym wyglądały naturalnie i zdrowo należy korzystać wyłącznie z pomocy doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Doskonale potrafią oni wymodelować kształt ust, poprawić zbyt małe usta, maja świadomość potrzebnej do iniekcji ilości preparatu i potrafią wykonać zabieg z wymaganą delikatnością i precyzją. Zniwelowanie kształtu i rozmiaru małych ust powinno też zawsze odbywać się wyłącznie z zastosowaniem najlepszej jakości preparatów, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych, których stężenie pozwala na długie miesiące poprawy kształtu ust.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów korygujących kształt zbyt małych ust w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki