NOWOŚĆ! Voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Depilacja laserowa Warszawa Wilanów

Poznaj zabiegi depilacji laserowej w Klinice Miracki – Warszawa Wilanów

Już dziś Twoje ciało może osiągnąć perfekcyjną gładkość, która pozostanie z Tobą przez długi czas! Wystarczy, że zdecydujesz się na zabieg depilacji laserowej w Warszawie (np. dzielnica Wilanów)! To jedna z najskuteczniejszych, a przy tym obecnie właściwie bezbolesnych metod usuwania owłosienia. Depilacja laserowa zbiera doskonałe opinie wśród Pacjentów, a przy tym cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Wszystko ze względu na jej wyjątkową uniwersalność. Taka procedura pozwala pozbyć się włosów z różnych partii ciała, możesz zdecydować się między innymi na epilację pach, okolic bikini lub partii intymnych, nóg, rozmaitych części twarzy, a nawet pleców. Co więcej, depilacja laserem umożliwia trwałe usunięcie zarówno ciemnych i grubych włosków, jak i tych jasnych i delikatnych. Powodzenie zabiegu w dużej mierze zależy jednak od właściwego doboru metody, co jest zadaniem dla profesjonalisty.

Do najczęściej zalecanych zabiegów depilacji laserowej w lokalizacji Warszawa Wilanów należą:

 • Modus – przeprowadzana jest z użyciem lasera aleksandrytowego o długości emitowanej wiązki 755 nm. Wykazuje dużą skuteczność przy różnych typach włosów, zarówno tych jasnych, jak i ciemnych;
 • Vectus – w tym zabiegu epilacji stosuje się laser diodowy o długości fali 810 nm. Urządzenie to dodatkowo zostało wyposażone w inteligentny czujnik melaniny SkinTel™, co znacznie ułatwia przeprowadzenie procedury. Najczęściej zaleca się go w przypadku ciemnych i grubych włosków;
 • Thunder – ta procedura oparta została na pracy urządzenia łączącego w sobe dwa lasery: aleksandrytowego, emitującego wiązke o długości 755 nm oraz neodymowo-yagowego, który wytwarza fale o długości 1064 nm. Ten typ epilacji laserowej stosuje się przy różnych typach owłosienia, od bardzo jasnych i cienkich po mocne, ciemne i grube włosy.

Cena depilacji laserowej w dzielnicy Warszawa Wilanów zależy od różnych czynników

– od wybranego typu zabiegu, aż po obszar, na którym ma zostać przeprowadzony. Pamiętaj, że jego skuteczność zależy od właściwego doboru, dlatego nie zwlekaj i umów się na konsultację ze specjalistą już dziś!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki