NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Największe promocje BLACK FRIDAY do -97%

Black Friday 2020 w Klinice Miracki w pełni! Największe promocje, najniższe ceny i oferty, które skuszą każdego – tak wygląda u nas tegoroczne święto zakupów. Nie wahaj się i skorzystaj z przecen swoich ulubionych zabiegów. Jeśli wciąż nie wiesz, co wybrać – idealną opcją będzie Voucher online, który możesz wykorzystać w cenach Black Friday przez 24 miesiące.

Najlepsze promocje Black Friday

Wielkie promocje Black Friday to już tradycja w naszej klinice. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów wyjątkową ofertę obejmują zarówno zabiegi laserowe (np. lasery pikosekundowe od 290 zł), chirurgiczne (liposukcja – drugi obszar -50%, trzeci -90%), jak i kosmetologiczny (Hydrafacial i Dermaclear od 140 zl). Ogromną popularnością cieszy się oferta depilacji w bezkonkurencyjnej cenie od 25 zł – zabiegi zostały rozpakietowane, a ich cena jeszcze bardziej obniżona! Kolejnym triumfatorem Black Friday 2020 jest HIFU – SonoQueen, Ultraformer i Utims – ujędrnienie, odmłodzenie i wyszczuplenie podczas jednego zabiegu już od 490 zł. Dla każdego, kto pragnie skorzystać z preparatów kwasu hialuronowego, aby wypełnić zmarszczki, usta czy nadać twarzy wymarzonego owalu – decydując się na wypełniacze Neauvia, drugi preparat dostanie w prezencie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi promocjami Black Friday! 

NOWOŚĆ! Voucher Black Friday

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z tegorocznej nowości – VOUCHERA BLACK FRIDAY  do kupienia on-line na naszej stronie. Zakup Vouchera o wartości 3 000 zł uprawnia do korzystania z cen Black Friday aż przez 24 miesiące oraz do gratisowej konsultacji lekarskiej, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań Pacjenta . To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz, kiedy je zrealizować. To również wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby! 
Możesz kupić dowolną liczbę Voucherów, co pozwoli Ci korzystać ze wszystkich ulubionych zabiegów oraz obdarować nimi bliskich.  Kup już teraz!

Konkurs na Black Friday

Nasz konkurs Black Friday  „Wyjdź z cienia. Odważ się olśniewać” zakłada nagrody o łącznej wartości 3000 zł! Aby wziąć w nim udział należy skorzystać z naszych promocji Black Friday i wykonać zdjęcie w jednej z naszych placówek w wyznaczonym do tego miejscu – na naszym logo. Selfie wykonane w czarnej maseczce powinno zostać dodane na social media autora: na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #klinikamirackibf oraz  oznaczeniem kliniki. Osoba, która uzyska najwięcej reakcji na post otrzyma nagrodę – Voucher Black Friday na 2000 zł, natomiast 2 i 3 miejsce zostaną nagrodzone Voucherami o wartości 500 zł.

czarny piątek, promocje, rabaty

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki