AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł
Dostępne w Klinice Miracki - kosmeceutyki Neauvia

Neauvia Organic kosmeceutyki

Neauvia Organic kosmeceutykiZadbaj o kondycję skóry po zabiegach medycyny estetycznej. Wybierz kosmeceutyki Neauvia w Klinice Miracki

HA FRACTION SYSTEM

Neauvia HA FRACTION SYSTEM to doskonale dopasowane do potrzeb Pacjenta profesjonalne kosmetyki bazujące na unikalnym systemie wyzwalającym biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym. Neauvia HA FRACTION SYSTEM to kosmetyki doskonale dbające o regenerację skóry oraz wywołujące jej delikatne złuszczanie i odbudowę. Precyzyjnie, indywidualnie dobrany zestaw kwasów złuszczających martwe komórki (fiolki Peel) w połączeniu z nawilżającymi i regenerującymi substancjami aktywnymi (fiolki Active) stanowi podstawę ogromnej skuteczności i intensywności działania produktów. Właściwości głównych składników produktu pozwalają przywrócić optymalną odnowę naskórka i równowagę hydrolipidową skóry. Na Neauvia Ha Fraction System składa się kilka autonomicznych linii kosmeceutyków działających optymalnie w skojarzonej terapii jako produkty uzupełniające, ale równie skutecznych jako pojedyncze produkty. Wszystkie kosmeceutyki Neauvia zostały przygotowane w dwóch wersjach – dla skóry męskiej i kobiecej.

Linia REBALANCING

Linia kremów Rebalancing oparta jest o trójwymiarowe frakcje kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za rehydratację skóry. Zawarte w kremie enzymy ATP dostarczają do komórek energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Składniki łagodzące odpowiadają za doskonałe działanie przeciwzapalne i relaksujące. Linia obejmuje także lecznice produkty Make Up (3 kolory), oferujące nie tylko doskonałe pokrycie skóry, lecz również cenne właściwości łagodzące i regeneracyjne.

Produkty wchodzące w skład linii rebalancing:
1. Rebalancing Make-up, 30ml (wersje kolorystyczne: light, medium, dark),
2. Neauvia Rebalancing cream light 50 ml,
3. Neauvia Rebalancing cream rich 50 ml,
4. Neauvia Rebalancing cream man 50 ml,

Linia VITAMIN C

Wszystkie produkty z linii Neauvia Vitamin C zawierają tetraizopalmitynian askorbylu — najbardziej stabilną i odporną formę witaminy C, w wysokim, medycznym stężeniu 5%. Substancja ta świetnie absorbuje się przez skórę, co odgrywa ważną rolę w procesie przeciwdziałania starzeniu i codziennej pielęgnacji. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym produkty tej linii skutecznie zmniejszają zaczerwienienie i poprawiają koloryt skóry, a także wzmacniają naczynia krwionośne. Jednocześnie, kosmeceutyki tej inii wspomagają i stymulują syntezę kolagenu, chronią skórę przed szkodliwymi promieniowania słonecznego. Linia zawiera również koenzym Q10 a także silną mieszankę przeciwutleniaczy.

Produkty wchodzące w skład linii Vitamin C:
1. Neauvia Vitamin C serum man 30 ml,
2. Neauvia Vitamin C cream light 50 ml,
3. Neauvia Vitamin C cream man 50 ml,
4. Neauvia Vitamin C serum 30 ml,

Linia CONTOUR EYE

Contour Eye to linia produktów kosmeceutycznych powstała w oparciu o frakcje kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, która umożliwia substancji aktywnej skuteczne przenikanie do głębszych warstw skóry. Bardzo lekka konsystencja produktów dodatkowo przyczynia się do optymalnego wnikania w głąb skóry zapewniając jej silne nawilżanie. Produkty Contour Eye silnie nawilżają skórę, poprawiają jej sprężystość. Produkty z tej linii zawierają także 2 peptydy zapewniające natychmiastowy efekt liftingujący.

Produkty wchodzące w skład linii Contour Eye:
1. Neauvia Contour eye serum 15 ml,
2. Neauvia Contour eye serum man 15 ml,

Linia REJUVENATION ROSE

Rejuvenation Rose to produkt o najnowocześniejszej strukturze pośród żeli przeznaczonych do pielęgnacji i codziennego stosowania w zakresie higieny intymnej. Silnie zmiękcza, nawilża i wypełnia. Jest doskonały również do pielęgnacji skóry podrażnionej ze względu na swoje właściwości regenerujące – znacząco wspiera procesy odbudowy naskórka. Preparat utrzymuje naturalne pH miejsc intymnych (4,5) i poprawia właściwości zabezpieczające śluzówki.

Produkt linii Rejuvenation Rose:
1. Neauvia Rejuvenation Rose gel 50 ml,

Linia SILK BODY

Silk Body to linia produktów dedykowanych profesjonalnej pielęgnacji skóry całego ciała. Stymulują one replikację i funkcjonowanie komórek, spowalniając tym samym proces starzenia. Wkomponowanie w linię Silk Body proteiny jedwabiu sprawiają, że skóra staje się wygładzona i aksamitna w dotyku. Skrupulatnie dobrany skład serum powoduje, że jest ono doskonale wchłanialne. Dzięki jego doskonałej kompozycji można stosować je bez ryzyka pozostawienia śladów serum na ubraniu.

Produkty wchodzące w skład linii Silk Body:
1. Neauvia Silk body serum 125 ml,
2. Neauvia Silk body brilliant serum 125 ml.

 

Neauvia Advanced Care System – pielęgnacja profesjonalna – NOWOŚĆ!

Produkt1 opakowanie (1 szt.)
C-Shot serum witamina C 30%390 zł 520 zł
Antiox serum kompleks antyoksydacyjny 4%260 zł 360 zł
Concentrate Retinoids serum kompleks retinowy 1%260 zł 360 zł
Acne Stress Control serum mleczko pszczele260 zł 360 zł
Advanced Cream krem czynniki wzrostu390 zł 530 zł
Ceramide Shield krem ceramidy280 zł 390 zł
Rebalancing cream rich270 zł 340 zł
Rebalancing cream light250 zł 310 zł
C-Routine krem witamina C 4%260 zł 360 zł
Eye Fusion krem pod oczy ekstrakt z planktonu180 zł 270 zł
Contour Eye Serum220 zł 280 zł
Rebalancing Make up medium360 zł 450 zł
City Escape maseczka węgiel detoksykujący 3%250 zł 350 zł
New Born Skin mleczko do demakijażu BIO Retinol140 zł 210 zł
Wake Up Skin tonik glutation140 zł 210 zł
ZESTAW: C-Shot serum witamina C 30% + Advanced Cream krem czynniki wzrostu + Eye Fusion krem pod oczy ekstrakt z planktonu GRATIS!780 zł 1 320 zł

Neauvia Cosmeceuticals – pielęgnacja domowa

Produkt1 opakowanie
Contour Eye Serum Man240 zł 300 zł
Vitamin C Serum man200 zł 250 zł
Rebalancing cream man270 zł 340 zł
Vitamin C cream man200 zł 250 zł

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki