Menu

Neauvia Organic kosmeceutykiZadbaj o kondycję skóry po zabiegach medycyny estetycznej. Wybierz kosmeceutyki Neauvia w Klinice Miracki

HA FRACTION SYSTEM

Neauvia HA FRACTION SYSTEM to doskonale dopasowane do potrzeb Pacjenta profesjonalne kosmetyki bazujące na unikalnym systemie wyzwalającym biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym. Neauvia HA FRACTION SYSTEM to kosmetyki doskonale dbające o regenerację skóry oraz wywołujące jej delikatne złuszczanie i odbudowę. Precyzyjnie, indywidualnie dobrany zestaw kwasów złuszczających martwe komórki (fiolki Peel) w połączeniu z nawilżającymi i regenerującymi substancjami aktywnymi (fiolki Active) stanowi podstawę ogromnej skuteczności i intensywności działania produktów. Właściwości głównych składników produktu są dodatkowo wzbogacone przez czynniki wzrostu, co pozwala przywrócić optymalną odnowę naskórka i równowagę hydrolipidową skóry. Na Neauvia Ha Fraction System składa się kilka autonomicznych linii kosmeceutyków działających optymalnie w skojarzonej terapii jako produkty uzupełniające, ale równie skutecznych jako pojedyncze produkty. Wszystkie kosmeceutyki Neauvia zostały przygotowane w dwóch wersjach – dla skóry męskiej i kobiecej.

Linia REBALANCING

Linia kremów Rebalancing oparta jest o trójwymiarowe frakcje kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za rehydratację skóry. Zawarte w kremie enzymy ATP dostarczają do komórek energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Składniki łagodzące odpowiadają za doskonałe działanie przeciwzapalne i relaksujące. Linia obejmuje także lecznice produkty Make Up (3 kolory), oferujące nie tylko doskonałe pokrycie skóry, lecz również cenne właściwości łagodzące i regeneracyjne.

Produkty wchodzące w skład linii rebalancing:
1. Rebalancing Make-up, 30ml (wersje kolorystyczne: light, medium, dark),
2. Neauvia Rebalancing cream light 50 ml,
3. Neauvia Rebalancing cream rich 50 ml,
4. Neauvia Rebalancing cream man 50 ml,

Linia VITAMIN C

Wszystkie produkty z linii Neauvia Vitamin C zawierają tetraizopalmitynian askorbylu — najbardziej stabilną i odporną formę witaminy C, w wysokim, medycznym stężeniu 5%. Substancja ta świetnie absorbuje się przez skórę, co odgrywa ważną rolę w procesie przeciwdziałania starzeniu i codziennej pielęgnacji. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym produkty tej linii skutecznie zmniejszają zaczerwienienie i poprawiają koloryt skóry, a także wzmacniają naczynia krwionośne. Jednocześnie, kosmeceutyki tej inii wspomagają i stymulują syntezę kolagenu, chronią skórę przed szkodliwymi promieniowania słonecznego. Linia zawiera również koenzym Q10 a także silną mieszankę przeciwutleniaczy.

Produkty wchodzące w skład linii Vitamin C:
1. Neauvia Vitamin C serum man 30 ml,
2. Neauvia Vitamin C cream light 50 ml,
3. Neauvia Vitamin C cream man 50 ml,
4. Neauvia Vitamin C serum 30 ml,

Linia CONTOUR EYE

Contour Eye to linia produktów kosmeceutycznych powstała w oparciu o frakcje kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, która umożliwia substancji aktywnej skuteczne przenikanie do głębszych warstw skóry. Bardzo lekka konsystencja produktów dodatkowo przyczynia się do optymalnego wnikania w głąb skóry zapewniając jej silne nawilżanie. Produkty Contour Eye silnie nawilżają skórę, poprawiają jej sprężystość. Produkty z tej linii zawierają także 2 peptydy zapewniające natychmiastowy efekt liftingujący.

Produkty wchodzące w skład linii Contour Eye:
1. Neauvia Contour eye serum 15 ml,
2. Neauvia Contour eye serum man 15 ml,

Linia REJUVENATION ROSE

Rejuvenation Rose to produkt o najnowocześniejszej strukturze pośród żeli przeznaczonych do pielęgnacji i codziennego stosowania w zakresie higieny intymnej. Silnie zmiękcza, nawilża i wypełnia. Jest doskonały również do pielęgnacji skóry podrażnionej ze względu na swoje właściwości regenerujące – znacząco wspiera procesy odbudowy naskórka. Preparat utrzymuje naturalne pH miejsc intymnych (4,5) i poprawia właściwości zabezpieczające śluzówki. Zawiera również czynniki wzrostu EGF i KGF.

Produkt linii Rejuvenation Rose:
1. Neauvia Rejuvenation rose gel 50 ml,

Linia SILK BODY

Silk Body to linia produktów dedykowanych profesjonalnej pielęgnacji skóry całego ciała. Czynniki wzrostu EGF i KGF stymulują replikację i funkcjonowanie komórek, spowalniając tym samym proces starzenia. Wkomponowanie w linię Silk Body protein jedwabiu sprawia, że skóra staje się wygładzona i aksamitna w dotyku. Skrupulatnie dobrany skład serum powoduje, że jest ono doskonale wchłanialne. Dzięki jego doskonałej kompozycji można stosować je bez ryzyka pozostawienia śladów serum na ubraniu.

Produkty wchodzące w skład linii Silk Body:
1. Neauvia Silk body serum 125 ml,
2. Neauvia Silk body brilliant serum 125 ml.

Jeśli chcesz przyspieszyć działanie kosmeceutyków Neauvia sprawdź również jeden z najlepszych zabiegów wspierających mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan.