Skip to main content

Stymulator tkankowy Nucleofill

Nucleofill firmy Croma Pharma stanowi innowację w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Skuteczność tej mezoterapii została naukowo potwierdzona: nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę, przywracając jej naturalny blask. Zabieg Nucleofill prowadzi do silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry za pomocą iniekcji. Po podaniu preparatu substancje w nim zawarte działają na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Efekt odmłodzenia pojawia się stopniowo, wraz z przemianami zachodzącym w głębi skóry: produkcji kolagenu i elastyny. Odbudowa odbywa się tu na poziomie komórkowym, co oznacza, że procesy regeneracyjne są głębokie, tym samym dając długotrwałe rezultaty.  Zabieg ma także działanie antyoksydacyjne, co oznacza, że usuwa wolne rodniki, które wywoływane stresem czy zanieczyszczeniem środowiska, przyspieszają starzenie się skóry.  Mezoterapia igłowa zapewnia również silne nawodnienie i nawilżenie, które procentuje gładką i jędrną skórą.

Nucleofill jest produktem bezpiecznym i naturalnym, będącym odpowiedzią na potrzeby Pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, wyrównaniu jej kolorytu, spłyceniu drobnych zmarszczek i przywróceniu elastyczności. Wygładzona, zrewitalizowana skóra umożliwia efekt odmłodzenia, przy równoczesnym zachowaniu własnych rysów twarzy.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Gładka skóra bez cellulitu, smukła sylwetka. 

Kup 10 zabiegów Endermologii LPG Alliance i wybierz dowolne zabiegi w technologii High-Tech w cenie niższej lub jak w pakiecie! Oferta do 24.09.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Mezoterapia – skóra wokół oczu ceny już od 330 zł. Oferta ważna do 24.09.2023, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

Nucleofill Cennik

Mezoterapia Igłowa – stymulatory tkankowe NUCLEOFIL(głęboka odnowa i biorestrukturyzacja skóry biostymulatorem tkankowym)
Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
NUCLEOFILL STRONG 1,5 ml – lifting, antyoksydacja, nawilżenie – NOWOŚĆ! 1 300 zł 1 500 zł 3 300 zł  4 500 zł
NUCLEOFILL MEDIUM 1,5 ml – lifting, antyoksydacja, nawilżenie – NOWOŚĆ! 1 300 zł 1 500 zł 3 300 zł  4 500 zł
NUCLEOFILL SOFT 2 ml – NOWOŚĆ – oczy 1 300 zł 1 500 zł 3 300 zł  4 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Bioregeneracja, lifting
   • Twarz
   • Szyja
   • Dekolt
   • Dłonie
   Ujędrnienie, poprawa napięcia

   Wiotka skóra:

   • Brzuch
   • Uda
   • Okolica kolan

   Mocne strony zabiegu

   • Nucleofill posiada silne działanie przeciwstarzeniowe – działa profilaktycznie, jak i objawowo,
   • poprawia jakość skóry: jej elastyczność, napięcie i jędrność,
   • spłyca drobne zmarszczki,
   • wyrównuje koloryt i nadają skórze blasku,
   • jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry,
   • naturalny i bezpieczny preparat, niezawierający substancji uczulających,
   • innowacyjna technologia oparta o trzy mechanizmy daje długotrwałe efekty.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Mezoterapie Nucleofill Croma wykonuje wyłącznie lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg  Nucleofill jest komfortowy. Można odczuwać delikatne mrowienie.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Niemal od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. W obszarze zabiegowym może pojawić delikatny obrzęk lub siniaczki.

   Zasada Działania

   Lifting

   Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji fibroblastów prowadzącej do wzmożonej produkcji kolagenu typu 1 oraz elastyny. W procesie tym  fibroblasty dojrzewają w miofibroblasty, czego efektem jest rewitalizacja i lifting skóry.

   Działanie antyoksydacyjne

   Polimeryczne makrocząsteczki składające się na Nucleofill charakteryzują się zdolnością do natychmiastowego usuwania wolnych rodników powstałych w wyniku wytwarzania się stresu oksydacyjnego. Zabieg niweluje więc szkodliwe rezultaty stresu, palenia nikotyny czy zbyt intensywnej ekspozycji na słońce. 

   Nawilżenie skóry

   Proces głębokiego  nawodnienia tkanek jest możliwy za sprawą wiązania wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów. Efektem jest długotrwałe nawilżenie i przywrócenie skórze elastyczności.

   Wskazania

   • utrata elastyczności i jędrności,
   • pierwsze płytkie zmarszczki,
   • poszarzała i pozbawiona blasku cera,
   • narażenie na zanieczyszczenia powietrza, przewlekły stres oraz palenie nikotyny i nadmierna ekspozycja na słońce mające odzwierciedlenie w kondycji skóry,
   • wiotka i odwodniona skóra.

   Przeciwwskazania

   • Zaczerwienienie i obrzęk skóry.
   • Aktywny stan zapalny, zakażenie lub gorączka.
   • Leki spowalniające krzepnięcie krwi.
   • Pacjenci przyjmujący leki przeciwzakrzepowe muszą w porozumieniu z lekarzem prowadzącym odstawić to leczenie na co najmniej 14 dni przed podaniem produktu.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Pierwsza wizyta to moment, aby poznać potrzeby i oczekiwania Pacjenta, jak również wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Po zakwalifikowaniu go do procedury Nucleofill, mezoterapię można przeprowadzić już na konsultacji wstępnej.

   Pierwszy zabieg

   Lekarz wprowadza Nucleofill drogą iniekcji w kilku punktach. Pacjent może odczuwać ukłucia i delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. 

   Konsultacja kończąca

   Optymalne efekty mezoterapii Nucleofill uzyskamy w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Ostatnia konsultacja jest równocześnie ostatnim zabiegiem. Lekarz instruuje Pacjenta, jakie działania podejmować, aby móc cieszyć się rezultatami zregenerowanej skóry jak najdłużej.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga od Pacjenta przygotowań.

   Częste pytania

   Nucleofill efekty – kiedy się pojawiają?

   Poprawa nawilżenia skóry pojawia się niemal od razu po zabiegu na ostateczny efekt zregenerowanej skóry należy poczekać ok. 6 tygodni.

   Co wyróżnia Nucleofill Strong?

   Stosowany w Klinice Miracki Nucleofill Croma zawiera aż 1,5ml 2,5% polinukleotydu. Stanowi to najwyższe stężenie, stąd nazwa “Nucleofill Strong”.

   Komentarz eksperta

   Nucleofill to innowacyjna biotechnologia, która trójkierunkowo pobudza skórę do odbudowy. Za sprawą właściwości biochemicznych poprawia jej jakość i opóźnia procesy starzenia i fotostarzenia skóry. Procesy biostymulacji zachodzą na poziomie receptorów błonowych fibroblastów w skórze właściwej, czego rezultatem jest zintensyfikowana produkcja kolagenu i elastyny. Preparat Nucleofill Strong daje możliwość uzyskania efektu nawilżenia, biostymulacji i liftingu. Zabieg ten wyróżnia działanie antyoksydacyjne: eliminowanie wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia. Nucleofill należy do innowacyjnych i skutecznych mezoterapii bazujących na naturalnych składnikach. Dostarczając skórze korzystnych substancji drogą iniekcji. Procedura jest odpowiednia dla osób pragnących silnego odmłodzenia, jak i Pacjentów korzystających z zabiegu profilaktycznie.