Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Marlena Siewierska

Kosmetolog

Marlena jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia kliniczna. Uczestniczyła w różnorodnych kursach i szkoleniach zawodowych, między innymi z zakresu HI TECH w kosmetologii.

Wybrała Klinikę Miracki, ponieważ jest to miejsce, które stawia na ciągły rozwój, inwestuje w nowe technologie, umożliwia pracę na najnowocześniejszych urządzeniach i cieszy się renomą i uznaniem wśród Pacjentów. W pracy najważniejsze jest dla niej zadowolenie Pacjenta, zdobycie jego zaufania i udzielenie mu profesjonalnej pomocy dostosowanej do jego potrzeb. Pełna optymizmu i uśmiechnięta, dla każdego człowieka ma dużo wyrozumiałości i empatii.

Jej motto życiowe to: “uczymy się całe życie”. Jest zorientowana na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Uważa, że inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi najlepsze zyski. Jej największą pasją, oprócz kosmetologii jest taniec. Od dzieciństwa realizowała ją w formacji tańca towarzyskiego. Do tego wielka miłośniczka psów. Wolny czas poświęca głównie na spacery ze swoim pupilem.

 
 
 
 
 
 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki