Menu
Peeling Retises efekty zabiegu

Peeling Retises CT

Peeling Retises jest nanopeelingiem o bardzo wysokiej skuteczności i niezwykłych efektach widocznych szczególnie w zakresie rozjaśniania przebarwień i melasmy. Przywraca prawidłowe stężenie witaminy A w skórze, dzięki czemu ta zyskuje blask i piękny koloryt.

W efekcie zabiegu Retises skóra ujędrnia się, poprawia się owal twarzy dzięki zagęszczeniu skóry, zaś zmarszczki stają się płytsze i wygładzone. Skóra zyskuje wyraźnie młodszy, zdrowszy wygląd.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy przeprowadzenie terapii 4-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Wysoka skuteczność i niezwykłe efekty nowoczesnej technologii nano

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

RETISES CT

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 2 Zabiegi 3 Zabiegi
Twarz 400 zł 680 zł 800 zł 900 zł 1200 zł
Twarz, Szyja 500 zł 850 zł 1000 zł 1150 zł 1500 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 550 zł 700 zł 1200 zł 1400 zł 1600 zł 2100 zł

RETISES CT + PEELING CHEMICZNY

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 2 Zabiegi 3 Zabiegi
Twarz 500 zł 600 zł 950 zł 1200 zł 1350 zł 1800 zł
Twarz, Szyja 650 zł 800 zł 1200 zł 1600 zł 1650 zł 2400 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 700 zł 1100 zł 1300 zł 2200 zł 1800 zł 3300 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Ujędrnianie, rozjaśnianie przebarwień
 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt

Mocne strony zabiegu

 • Innowacyjność i skuteczność działania.
 •  Oddziaływanie na głębokie warstwy skóry.
 • Wieloaspektowe działanie.
 • Remedium na problemy trądzikowe.
 • Wysokie stężenie witaminy C i retinolu, które działa silnie depigmentująco, złuszczająco i odświeżająco.
 • Pobudzenie procesów regeneracyjnych w głębokich warstwach skóry. 

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji

Zasada Działania

 

Odmładzająca moc retinolu i witaminy C

Peeling Retises CT jest unikatową kuracją odmładzającą dla skóry dojrzałej, matowej lub dotkniętej innymi problemami; oparty jest na dużym stężeniu retinolu i witaminy C. Preparat działa depigmentująco, złuszczająco i odświeżająco, dodatkowo stumuluje procesy regeneracji w głębokich warstwach tkanki skórnej.

Kontrolowane złuszczanie naskórka

Peeling można stosować na twarz, szyję i dekolt. W drugiej dobie po zabiegu skóra staje się napięta i podrażniona. Po 3 - 4 dniach rozpoczyna się proces złuszczenia naskórka.

Witaminowe rozjaśnienie cery

W preparacie złuszczającym Retises CT wykorzystuje się działanie witaminy A w postaci retinolu. Powoduje to znaczne zmniejszenie i rozjaśnienie plam pigmentacyjnych. W trakcie zabiegu specjalista usuwa też martwe komórki, złuszcza i odblokowuje skórę.

Dogłębne nawilżenie skóry

Podczas stosowania peelingu dochodzi do namnożenia się fibroblastów, co powoduje zmianę kondycji skóry, zwiększenie stopnia nawilżania skóry na skutek syntezy kwasu hialuronowego oraz kolagenu.

Odżywienie i wygładzenie cery

Retises CT przywraca prawidłowe stężenie witaminy A w skórze, obniżone poprzez negatywny wpływ promieniowania słonecznego. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd, jest wygładzona, nawilżona, odżywiona i pozbawiona plam pigmentacyjnych.

Wskazania

 • Przebarwienia.
 • Problemy trądzikowe.
 • Zmęczona i pozbawiona blasku skóra.
 • Powierzchowne zmarszczki i niewielkie, płytkie blizny.
 • Skóra z widocznymi oznakami fotostarzenia i przebarwieniami o charakterze melasmy.

Przeciwwskazania

 • Alergie na substancje czynne.
 • Świeża opalenizna.
 • Opryszczka.
 • Niedawna epilacja.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowa rozmowa Pacjenta z kosmetologiem, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań.

Pierwszy zabieg

Peeling Retises zaliczany jest do grupy najnowocześniejszych peelingów nano. Oznacza to, że działa w głębszych warstwach skóry i w sposób bardziej agresywny niż tradycyjne peelingi medyczne.

Swoją wysoką skuteczność Retises CT Yellow Peel zawdzięcza wysokiemu stężeniu retinolu, propionianu retinylu i witaminy C. Dzięki takiej kombinacji substancji czynnych peeling ma silne właściwości depigmentujące, odświeżające i pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

Jak w przypadku pozostałych peelingów nanotechnologicznych główną cechą przeprowadzanego zabiegu jest pozostawienie peelingu na skórze przez kilka godzin.

Konsultacja kończąca

Nie jest konieczna. Pacjent po zabiegu może właściwie natychmiast wrócić do naturalnego trybu życia. W przypadku Retises peeling nałożony w gabinecie Pacjent zmywa w domu dopiero po upływie 10 do 12 godzin.

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnego wcześniejszego przygotowania, jednak należy wykluczyć przeciwwskazania.

Częste pytania

Kiedy widać pierwsze efekty zabiegu?

Po drugiej dobie od zabiegu skóra zaczyna się intensywnie łuszczyć, ponieważ procesy regeneracyjne w jej głębokich warstwach zaczynają przynosić widoczne efekty. Proces złuszczania trwa około trzech do pięciu dni, po upływie których skóra staje się widocznie młodsza, jaśniejsza i zdrowsza.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Podczas 12 godzin, kiedy peeling znajduje się na skórze, nie jest wskazane nakładanie na nią makijażu. Po upływie tego czasu, gdy skóra zaczyna się mocno łuszczyć należy pamiętać, żeby dać jej we własnym tempie dokończyć proces głębokiego złuszczania. Dlatego też nie należy mechanicznie wspomagać złuszczania, w żadnym wypadku nie wolno stosować dodatkowych peelingów czy poddawać skóry działaniu silnych kosmetyków. Po złuszczeniu skóry należy intensywnie dbać o ochronę przeciwsłoneczną.

Ile zabiegów zaleca się wykonać, aby wynik był satysfakcjonujący?

Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii, czyli od 4 do 6 zabiegów w odstępie od 2 do 4 tygodni.

Jak długo trwa zabieg?

Sam zabieg, powiedzmy właściwy, trwa około pół godziny i składa się z dwóch części. Najpierw na obszar poddany zabiegowi aplikowana jest aktywna substancja o wysokim stężeniu witaminy C. Potem w drugim etapie nakłada się specjalną mieszankę, w skład której wchodzi 4% retinol oraz 1% propionian retinylu. Nałożony preparat pozostaje na skórze Pacjenta do następnego dnia i zostaje zmyty samodzielnie poleconym przez specjalistę środkiem myjącym.

Komentarz eksperta

Terapię z użyciem Peelingu Retises CT polecam przede wszystkim Pacjentom z problemami nadmiernego rogowaceniem naskórka, fotostarzenia lub hiperpigmentacją. Peeling Retises jest preparatem działającym bardzo wszechstronnie: złuszcza naskórek, odświeża go, rewitalizuje skórę we wszystkich jej warstwach. Zalecam jednak przeprowadzenie zabiegu u sprawdzonego specjalisty, gdyż intensywność działania peelingu trzeba bardzo indywidualnie i z wielkim wyczuciem dostosowywać do problemów i rodzaju uszkodzenia skóry. Wielu moich Pacjentów chwali sobie rezultaty tego zabiegu i poleca go swoim znajomym.