VascuLife - laserowe usuwanie żylaków

Żylaki to problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny.

Tego rodzaju chorobowe zmiany przyczyniają się do powstawania bólu nóg, a także prowadzą do dalszych komplikacji, takich jak owrzodzenia, krwawienia czy zakrzepowe zapalenie żył. Dlatego nie należy bagatelizować tego schorzenia i poddać się jak najszybciej skutecznemu leczeniu.

VascuLife™ to innowacyjna metoda laserowego usuwania żylaków. Nowoczesna terapia jest małoinwazyjna, nie pozostawia blizn, a jej efekty przyczyniają się do zahamowania rozwoju żylaków kończyn dolnych.

VascuLife to przełom w usuwaniu żylaków. Inteligentny system automatycznie dostosowuje parametry zabiegowe i precyzyjnie kieruje światło lasera w problemowe miejsce. Zabieg leczenia żylaków jest bezpieczny i mniej bezbolesny, nie powoduje oparzeń, zasinień.

VascuLife - cena

JESIENNA REWITALIZACJA & NAWILŻENIE 65% OFF
MEZOTERAPIA NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE 2,5 ML (1 AMPUŁKA) TYLKO 600 ZŁ PRZY ZAKUPACH DOWOLNYCH ZABIEGÓW LASEROWYCH

Promocja obowiązuje w terminie 01-12.09.2020 r. Jeden zakup uprawnia do nabycia jednej promocyjnej ampułki mezoterapii. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

VascuLife – laserowe usuwanie żylaków

Obszar zabiegu1 zabieg
Badanie USG300 zł
Jedna noga3 000 – 4 500 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Usuwanie żylaków
 • Kończyny dolne.

Mocne strony zabiegu

 • Bezpieczeństwo.
 • Mała inwazyjność.
 • Krótki okres rekonwalescencji.
 • Skuteczność leczenia.
 • Szybka procedura zabiegowa - 30-60 minut.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, ponieważ jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Ile trwa rekonwalescencja?

Zabieg VascuLife™ praktycznie nie wymaga rekonwalescencji, po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności życiowej. Przez kilka dni po kuracji mogą wystąpić lekkie dolegliwości bólowe, które nie utrudniają funkcjonowania i ustępują samoistnie.

Zasada Działania

Najnowszej generacji światło laserowe

Terapia VascuLife™ opiera się na wykorzystaniu światła laserowego najnowszej generacji o długości fali 1470 nm. Wpływa to na wysoką jakość zabiegu, w stosunku do pozostałych urządzeń tego typu na rynku, a także nie powoduje nadmiernego wzrostu temperatury.

Niesamowita precyzja zabiegu

Zautomatyzowany system VascuLife™ pozwala na precyzyjne dawkowanie światła laserowego oraz kontrolę prędkości wprowadzania i wysuwania włókna laserowego.

Nieinwazyjne zamknięcie naczyń żylnych

Dokładna i równomierna energia lasera umożliwia zamknięcie naczyń żylnych w sposób nieinwazyjny, bez chirurgicznego nacinania skóry.

Skuteczne leczenie żylaków i zapobieganie ich dalszemu rozwojowi

Nowoczesny system VascuLife™ zamyka ściany żyły od wewnątrz i w ten sposób leczy żylaki, zapobiegając ich dalszemu rozwojowi.

Efekt: piękne i zdrowe nogi

Skóra po zabiegu VascuLife™ wygląda atrakcyjnie, a żylaki wchłaniają się.

Wskazania

 • Żylaki kończyn dolnych,
 • Niewydolne pnie żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres laktacji.
 • Epilepsja.
 • Nadciśnienie.
 • Niewydolność serca.
 • Stwardnienie rozsiane.
 • Choroba nerek i wątroby.
 • Zaawansowana cukrzyca.
 • Niektóre problemy hormonalne.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Ogólny zły stan zdrowia.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Konsultacja wstępna obejmuje dokładny wywiad z Pacjentem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Lekarz zleca też wykonanie niezbędnych badań i ocenia stopień zaawansowania chorobowych zmian.

Pierwszy zabieg

Najpierw wykonywane jest znieczulenie obszaru poddawanego zabiegowi, a następnie lekarz przystępuje do wykonywania procedury. Leczenie polega na wprowadzeniu do żyły specjalnej sondy, na której końcu znajduje się światłowód. Energia światła laserowego zamyka ścianę żyły od wewnątrz. Kuracja trwa około 30-60 minut i jest komfortowa dla Pacjenta.

Konsultacja kończąca

Po zakończeniu kuracji należy nosić specjalną odzież uciskową (drugi stopień ucisku), którą można kupić w sklepach medycznych.

Przed i po

Jak się przygotować?

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta, jednak należy wykonać badanie krwi, które zleca lekarz prowadzący.

Częste pytania

Dla kogo jest przeznaczony zabieg VascuLife?

Zabieg VascuLife™ jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem żylaków kończyn dolnych i szukają małoinwazyjnej metody leczenia, pozwalającej na szybki powrót do normalnej aktywności życiowej. Tego rodzaju nowoczesna terapia może być stosowana praktycznie niezależnie od wieku.

Dlaczego żylaki należy skutecznie leczyć?

Żylaki należy i warto leczyć dlatego, że powodują one dalsze komplikacje, w postaci kłopotów ze staniem oraz chodzeniem, związanych ze swędzeniem, a także dolegliwościami bólowymi. Ponadto, leczenie powinno być skuteczne i małoinwazyjne, tak jak VascuLife™, zapobiega to bowiem rozwojowi schorzenia, które w konsekwencji zaniedbania może doprowadzić do owrzodzeń, krwawienia, a także zakrzepowego zapalenia żył.

Komentarz eksperta

VascuLife™ jest nowoczesnym rozwiązaniem problemów, związanych z istnieniem żylaków kończyn dolnych. Innowacyjny laser o długości fali 1470 nm precyzyjnie zamyka ścianę żyły od wewnątrz, tym samym przyczyniając się do efektywnego i błyskawicznego leczenia.

Kuracja jest praktycznie bezbolesna, a Pacjent następnego dnia po zabiegu może powrócić do wykonywania codziennych aktywności życiowych. Co istotne, tego rodzaju terapia może być zastosowana niezależnie od wieku, również u osób w jesieni życia, ponieważ jest małoinwazyjna, a okres rekonwalescencji jest krótkotrwały.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki