Menu
Vela Shape III Klinika Miracki zabieg ujędrniający

Vela Shape III

Vela Shape III to skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych o najwyższej mocy (aż 150 W) oraz masażu próżniowego, które daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki, skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry. Vela Shape III to już trzecia generacja urządzeń uznanej marki Syneron, doskonale sprofilowanych do potrzeb pacjentów. Lata doświadczeń i udoskonalania linii Vela Shape doprowadziły do powstania urządzenia niedoścignionego w swej klasie. Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia Vela Shape umożliwiają perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i zapewniają skórze doskonałą kondycję na długie miesiące.Vela Shape III to także najnowocześniejsza metoda redukcji depozytów tłuszczu w okolicy podbródka i szyi oraz ujędrniania tej części ciała. Ogromna skuteczność urządzenia wynika z połączenia kilku elementów: powiększonej mocy urządzenia i specjalnie wyprofilowane końcówki głowicy, perfekcyjnie dopasowanej do pracy kosmetologa na obszarze wymagającym ogromnej precyzji, jakim jest okolica dolnej części twarzy.

To pierwsza, najsilniejsza i całkowicie bezinwazyjna metoda, dzięki której w bezpieczny sposób, i z efektami widocznymi już po pierwszym zabiegu, udaje się przywrócić młody wygląd twarzy i sprężystość skóry. To jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z podwójnym podbródkiem, bezbolesna i szybka metoda na nadanie twarzy idealnego kształtu, a także wyszczuplenie i ujędrnienie ciała.

Działanie urządzenia Vela Shape III

Vela Shape III to najnowsze urządzenie firmy Syneron Medical Ltd, światowego lidera w dziedzinie projektowania urządzeń medycznych. W 2013 roku aparat otrzymał nagrodę kongresu Anti-Aging Medicine European Congress za najlepszy aparat służący nieinwazyjnemu modelowaniu sylwetki. To urządzenie łączące w sobie technologię elos (światło + prąd) z masażem.

Vela Shape III w całkowicie bezpieczny dla pacjenta sposób łączy różne technologie: podczerwień, bipolarny prąd RF o mocy 150 W (największa moc na rynku dostępnych urządzeń) i masaż, czyli metodę mechanicznego ucisku (podciśnienie lub masujące rolki).

Vela Shape posiada dwa aplikatory VSmooth ( z rolkami do masażu mechanicznego) i VContour ( z trzema różnej wielkości nakładkami: małą, średnią i dużą), które umożliwiają wykonanie zabiegów na różnych obszarach ciała, w tym twarzy. Aparat Vela Shape III to pierwsze na świecie urządzenie, które otrzymało certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność w usuwaniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej.

Vela Shape III wyposażony został w łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs, który pozwala na szybką konfigurację parametrów zabiegu. Na ekranie przez cały czas trwania zabiegu, wyświetlany jest pomiar osiągniętej temperatury ciała. Aparat jest bezpieczny i przyjazny dla pacjenta i osoby obsługującej.

 

Vela Shape III - modelowanie sylwetki i przywracanie jędrności skórze

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

    

Wybierz zabiegi i stwórz z naszymi ekspertami indywidualny plan zabiegowy w najniższych cenach pakietowych BASIC oraz PREMIUM

 

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 4 zabiegiPakiet 6 zabiegówPakiet BASICPakiet PREMIUM
Podbródek (30 min)600 zł 800 zł2 200 zł 3 200 zł3 000 zł 4 800 zł__
1 obszar (30 min)600 zł 800 zł2 200 zł 3 200 zł3 000 zł 4 800 zł550 zł500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

  • Eliminowanie drugiego podbródka, modelowanie kształtu twarzy.
  • Przywrócenie jędrności i sprężystości w okolicach twarzy i szyi.
  • Brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki, kolana.
  • Inne obszary ciała, w których skóra utraciła sprężystość i naturalne napięcie, a także tam, gdzie została dotknięta cellulitem.

Mocne strony zabiegu

 

  • Zapewnia długotrwałe efekty w postaci ujędrnienia, odmłodzenia, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki i twarzy.
  • Nie wymaga żadnych przygotowań ze strony pacjenta.
  • Jest krótki; na jednym obszarze ciała trwa zazwyczaj 30 minut; zabieg usuwania drugiego podbródka trwa 20 minut.
  • Jest bezbolesny.
  • Nie wymaga okresu rekonwalescencji.
  • Rezultaty widoczne są zaraz po pierwszym zabiegu.

 

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz lub wykwalifikowany kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny; jedyne uczucie towarzyszące procedurze to rozgrzanie danego fragmentu ciała.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Skórę po zabiegu należy traktować delikatnie, bez stosowania tarć i ucisku.

Zasada Działania

 

Przygotowanie do zabiegu

W przypadku modelowania i ujędrniania ciała zabieg trwa pół godziny, w przypadku eliminowania podwójnego podbródka około 20 minut. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa mocne rozgrzanie tkanki w obszarze poddanym leczeniu, lecz nie jest to uczucie nieprzyjemne.

Eliminowanie drugiego podbródka

Specjalnie dostosowana do obszaru podbródka i szyi głowica działa “dwutorowo” - zasysa wałeczek skóry, poddając go działaniu podciśnienia, z drugiej rozgrzewa skórę do 43-45 stopni przy pomocy fal RF. Podciśnienie przyspiesza krążenie krwi, rozszerza naczynia krwionośne, powodując powstanie efektu drenażu limfatycznego, co ułatwia falom RF penetrację i pozwala na szybsze usuwanie niechcianych substancji z organizmu. Na skutek długotrwałego podgrzania i utrzymania optymalnej temperatury przyspieszone zostają procesy lipolizy, pobudzone zostają fibroblasty, w efekcie przyspieszenia procesów zachodzących w tkankach, zlikwidowane zostają nadmiary tłuszczu, twarz nabiera smukłego i młodego wyglądu.

Precyzja, bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu

Podczerwień rozgrzewa tkankę na głębokości 3mm do temperatury około 43 stopni. Następnie fale RF ogrzewają tkankę do głębokości 15mm. Poprzez przesuwanie głowicy po leczonym obszarze, kosmetolog podtrzymuje temperaturę podczas trwania całego zabiegu. Dzięki temu komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu, zaś skóra pobudzona zostaje do produkcji włókien kolagenowych. Budowa głowicy pozwala na bezpieczne i skuteczne zassanie tkanki i wykonanie na niej masażu próżniowego, co dodatkowo pobudza krążenie i przyspiesza procesy metaboliczne.

Efekty działania zabiegu

Zlikwidowane zostają nadmiary tłuszczu, wzmacnia się rusztowanie podbródka, twarz nabiera smukłego wyglądu, skóra pobudzona zostaje do produkcji włókien kolagenowych. Zlikwidowany zostaje cellulit, sylwetka zostaje wymodelowana, zauważalna staje się utrata kilku centymetrów w obwodach leczonych obszarów.

Po zabiegu

Najlepsze efekty zabiegowe gwarantuje spożycie około 2 litrów wody dziennie, prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie zdrowej diety.