NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Agata Nizińska w Klinice Miracki w programie tv “Klinika naturalnego piękna”

Jedną z bohaterek szóstego odcinka “Kliniki naturalnego piękna” była znana polska aktorka filmowa i kabaretowa, wokalistka i założycielka zespołu “Madame Pink”, uczestniczka programu “Agent Gwiazdy” TVN – Agata Nizińska.  Artystka prywatnie jest wnuczką jednego z najwybitniejszych polskich aktorów – Wojciecha Pokory. Naszą piękną bohaterkę do programu zgłosił przyjaciel – Luke Reton. Podczas konsultacji Pani Agata wyjawiła, iż chciałaby pozbyć się powstałych na skutek ekspozycji na słońce przebarwień. Naszej bohaterce zaproponowano zabiegi mające na celu przywrócenie jednolitego koloru skóry, poprawienie jej jędrności oraz jej nawilżenia. By efekty były jak najlepsze, zaproponowano terapie łączone. 

Usuwanie przebarwień

W celu usunięcia melasmy na twarzy, przeprowadzony został zabieg laserem Alma Harmony ClearLift, dzięki któremu bezpiecznie można usunąć przebarwienia i poprawić elastyczność i jędrność skóry. Panią Agatą zajęła się dr Agnes Skrzypulec-Frankel – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging.  Pani Agata poddała się także zabiegom laserem pikosekundowym Discovery Pico, który dzięki zastosowaniu odpowiedniej głowicy, doskonale radzi sobie z likwidacją niechcianych plamek na skórze. Dzięki tej innowacyjnej technologii, można bezpiecznie i efektywnie przywrócić jej jednolity koloryt.  Kolejnym zabiegiem jakiemu poddała się nasza piękna bohaterka był Hydrafacial Anti-Spot, który ma na celu redukcję przebarwień i nierówności skóry. Jest to zabieg mikrodermabrazji bezkryształkowej, który łączony jest z substancjami aktywnymi m.in. kwasami. Dzięki zabiegowi skóra jest delikatnie, ale bardzo widocznie rozświetlona oraz uzyskuje zdrowy koloryt. 

Zabiegi poprawiające jędrność skóry

Pani Agata zmagała się z utratą jędrności na szyi. Przeprowadzono zabieg mezoterapii Neauvia Hydro DeLuxe, który doskonale nawilża i rewitalizuje poddane zabiegowi obszary ciała. Nasza bohaterka poddała się także zabiegowi odmładzającemu laserem pikosekundowym PicoSure, który jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na likwidację pierwszych oznak starzenia się. Pod wpływem działania wiązki lasera pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, na skutek czego skóra staje się odmłodzona, a zmarszczki zostają wygładzone.  W celu zamknięcia naczynek na nosie, wykonano zabieg laserem Cutera Excel V+, który jest najlepszym laserem do usuwania zmian naczyniowych. Efekty widoczne są już w trakcie zabiegu, a pęknięte naczynko zostaje trwale zamknięte, bez możliwości ponownego otwarcia.  Dzięki przeprowadzonym zabiegom skóra Pani Agaty stała się bardziej rozświetlona, a przebarwienia zniknęły. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tak wspaniałej osobie i utalentowanej artystce jaką jest Pani Agata. Program TV „Klinika naturalnego piękna” oglądać można w soboty o godz. 17:00 na kanale TVN.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki