Skip to main content

Poczuj się naturalnie piękna w Swojej skórze! Odbudowa kolagenu, nawilżenie, ujędrnienie skóry

W Klinika Miracki codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów terapeutycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść kompleksowe rozwiązania. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów, doradzamy najlepsze, bezpieczne, indywidualne terapie.

Klinice Miracki dostępne są tylko sprawdzone, certyfikowane preparaty renomowanych marek wybierane przez Doktora Krzysztofa Mirackiego.

W Klinika Miracki codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów terapeutycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść kompleksowe rozwiązania. Słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów, doradzamy najlepsze, bezpieczne, indywidualne terapie.

Klinice Miracki dostępne są tylko sprawdzone, certyfikowane preparaty renomowanych marek wybierane przez Doktora Krzysztofa Mirackiego.

Najpopularniejsze zabiegi z rabatami do 60% OFF


Mezoterapia Igłowa do 60% OFF


Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry właściwej odpowiednio dobranego preparatu zawierającego aktywne składniki rewitalizujące, nawilżające, regenerujące i odmładzające skórę. Substancje aktywne stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra zostaje odżywiona, odzyskuje utraconą sprężystość i blask. 

Mezoterapia Igłowa wykonywana regularnie pozwala osiągnąć liczne korzyści:

 • Mezoterapia stymulująca pobudza skórę do odnowy (intensywnych procesów regeneracyjnych), dzięki czemu twarz szybko odzyskuje młody, zdrowy wygląd.
 • Dzięki silnym właściwościom biostymulacyjnym wzmacnia kondycję skóry: poprawia napięcie i jędrność, nawilża, odżywia i rewitalizuje.
 • Odbudowa na poziomie komórkowym: procesy regeneracyjne są głębokie, tym samym dają długotrwałe rezultaty.
 • Ma wszechstronne zastosowanie: długotrwała biostymulacja, odbudowa kolagenu, redukcja zmarszczek, nawilżenie, ujędrnienie, rewitalizacja i głębokiej odnowy skóry oraz zahamowania łysienia.
 • Jest mało inwazyjną procedurą, którą można dostosować do różnych potrzeb i rodzajów skóry.

Mezoterapia Igłowa w Klinice Miracki m.in:


Zapytaj o szczegóły:


Redukcja Zmarszczek Mimicznych do 50% OFF


Ekspresja mimiki twarzy powoduje, że na naszej twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne. Z upływem czasu zmarszczki te zaczynają się utrwalać.

Redukcja Zmarszczek Mimicznych:

 • Poprzecznych czoła
 • Międzybrwiowych „lwia zmarszczka”
 • Okolicy oczu „kurze łapki”
 • Okolicy nosa „zmarszczki królicze”
 • Brody „broda brukowana”
 • oraz Redukcja uśmiechu dziąsłowego

Osłabiając pracę poszczególnych mięśni, zabieg zabieg sprawia że, zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne i dochodzi do zahamowania powstawania nowych oznak starzenia się skóry. Przeciwdziała to powstawaniu zmarszczek mimicznych i pogłębianiu się już istniejących.

Badania kliniczne potwierdzają, że Pacjenci po rozpoczęciu terapii czują się bardziej atrakcyjni, pewni Siebie oraz wzrasta ich Samoakceptacja. Udowodniona satysfakcja u ponad 8 z 10 Pacjentów!

W Klinice Miracki możesz skorzystać z zabiegów:


Skontaktuj się z nami:


Stymulatory Tkankowe do 60% OFF


Już po 25 roku życia włókna kolagenowe słabną i rozpoczyna się proces powolnego zanikania kolagenu w skórze. Stymulatory Tkankowe przeciwdziałają widocznym oznakom starzenia skóry, poprawiając jej elastyczność, gęstość i napięcie.

 • Głęboka odnowa i biorestrukturyzacja skóry, odbudowa kolagenu, rewitalizacja, antyoksydacja, nawilżenie i ujędrnienie skóry
 • Stymulatory Tkankowe mobilizują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny, uzupełniają niedobory tkankowe oraz dogłębnie nawilżają skórę.
 • Pobudzają skórę do odnowy (intensywnych procesów regeneracyjnych). Mają wysokie stężenia polinukleotydów, w skład preparatów wchodzi: kwas hialuronowy, kwas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia, aminokwasy, kolagen typu I.
 • Część Stymulatorów bezpośrednio po podaniu uzupełnia niedobory tkankowe, a efekt zostaje pogłębiony w kolejnych miesiącach po zabiegu dzięki stymulacji komórek skóry.

Stymulatory Tankowe w Klinice Miracki m.in:


Zapytaj o szczegóły:


Organiczny Kwas Hialuronowy do 38% OFF


Marzysz o nawilżonych ustach, chcesz zredukować zmarszczki i uzyskać efekt długotrwałej biostymulacji? Wybierz Zabiegi z użyciem Innowacyjnego Preparatu Organicznego Kwasu Hialuronowego.

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w ciele człowieka substancja, która wykazuje wyjątkową zdolność do wiązania cząsteczek wody w organizmie. Nawilża skórę i chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Za pomocą zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego możemy zredukować zmarszczki, bruzdy, poprawić wygląd ust oraz owal twarzy. 

 • Odbudowa ubytków tkankowych

 • Pobudzenie wytwarzania kolagenu

 • Poprawa nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry

 • Długotrwała biostymulacja

Organiczny Kwas Hialuronowy zawiera dodatki stymulujące: Glicynę, L-Prolinę i naturalnie występujący w ludzkim organizmie minerał Hydroksyapatyt wapnia. Składniki te pobudzają procesy produkcji nowych włókien kolagenowych i wspomagają bioodnowę skóry. 

  Zabiegi z użyciem Innowacyjnego Preparatu Organicznego Kwasu Hialuronowego.


  Skontaktuj się z nami:

  Efekty Zabiegów Iniekcyjnych w Klinice Miracki

  Codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów terapeutycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść kompleksowe rozwiązania. Jeżeli zastanawiasz się nad usunięciem niechcianego tatuażu, zapraszamy do naszych Placówek w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. 


  Poznaj nasze wszystkie promocje


  Pomysł na prezent

  WARSZAWA

  al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
  Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

  al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
  Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

  ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
  wejście od ul. Powązkowskiej
  Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

  KATOWICE

  ul. Żelazna 2 (Katowice)
  Kod pocztowy: 40-851 Katowice

  KRAKÓW

  ul. Fabryczna 1 (Kraków)
  Kod pocztowy: 31-553 Kraków

  ŁÓDŹ

  ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
  Kod pocztowy: 90-440 Łódź

  0