START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka, szerzej znana jako plastyka powiek, to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. W jej zakres wchodzi zarówno korekta powiek górnych, jak i dolnych. Blefaroplastyka może być wykonana nie tylko jako sposób na zniwelowanie efektów starzenia się skóry, ale też w celu poprawy wrodzonego anatomicznego kształtu oka, np. opadającej powieki.

Blefaroplastyka – wskazania

Do wskazań do wykonania zabiegu blefaroplastyki należą między innymi: przepukliny tłuszczowe, wiotkość tkanki wokół oczu, opadająca powieka, asymetria oczu, problemy z widocznością. Zależnie od problemu dobierana jest inna metoda przeprowadzenia blefaroplastyki.

Blefaroplastyka – metody

Metod przeprowadzania blefaroplastyki jest wiele, jednak do najskuteczniejszych należą: Klasyczna plastyka powiek – zazwyczaj niezwykle skuteczna w przypadku poważniejszych problemów, jednak również najbardziej inwazyjna, Blefaroplastyka laserowa – laser może być tu zastosowany jako narzędzie tnące, wtedy taki zabieg nie różni się znacznie od klasycznego, często jednak używa się go w celu ujędrnienia skóry, Zabieg z użyciem plazmy – nazywana ona bywa czwartym stanem skupienia. Z jej pomocą uzyskuje się efekt odparowania naskórka, a tym samym znacznej poprawy wyglądu powiek. W przypadku blefaroplastyki cena zależeć będzie w dużej mierze od typu zabiegu, ale też od wybranej kliniki.

Blefaroplastyka – efekty

Do efektów blefaroplastyki z pewnością możemy zaliczyć znaczną poprawę wyglądu oka, jednak często zabieg ten służy także względom praktycznym. Dzieje się tak m.in. w przypadku osób, u których nadmiar skóry ograniczał widoczność.

Polecane zabiegi blefaroplastyki:

Accent Prime Mikroplazma Plexr Chirurgia plastyczna – plastyka powiek górnych i dolnych

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki