Plexr

Nowatorskie urządzenie Plexr stosowane jest do specyficznego zabiegu plastyki powiek i odmładzania skóry twarzy. Bez konieczności interwencji chirurgicznej, po zaledwie jednym zabiegu, możecie Państwo cieszyć się odmłodzoną skórą wokół oczu, wyraźnie odmłodzoną twarzą pozbawioną zmarszczek i bruzd.

Plexr jest wyjątkowym urządzeniem, które opiera się na najnowszej w świecie medycyny estetycznej technologii plazmy powstającej dzięki jonizacji powietrza między urządzeniem a skórą Pacjenta. Jednocześnie ma miejsce biostymulacja skóry właściwej, będąca wynikiem selektywnego i skoncentrowanego przepływu ciepła podczas działania wiązki mikroplazmy na uszkodzoną tkankę.

Zabieg rekomendowany jest dla osób, które skarżą się na zaawansowane procesy starzeniowe skóry w trudno dostępnych i delikatnych obszarach, w tym obszarach intymnych. Efektem zabiegu jest zregenerowana, zdrowsza i wyraźnie młodsza skóra, a efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 do 4 lat.

Plazma Plexr - alternatywa dla skalpela - nowoczesne odmładzanie i działanie liftingujące

Plazma Plexr - cena

 

Medycyna estetyczna – twarz

Obszar zabiegu1 zabieg
Powieki górne lub dolne1 400 zł
Powieki dolne i górne2 400 zł
Zmarszczki palacza1 200 zł

 

Ginekologia estetyczna

Rodzaj zabiegu1 zabieg1 zabieg (do zabiegu laserowego)
Rewitalizacja warg sromowych Plexr1 600 zł  2 000 zł1 200 zł  2 000 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie i lifting
 • Twarz: okolice oczu i ust.
Odmładzanie i lifting
 • Obszary intymne.

Mocne strony zabiegu

 • Krótki okres gojenia się.
 • Zabieg nie wyłącza z normalnej aktywności.
 • Efekty utrzymują się 2-4 lata.
 • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
 • Bezpieczeństwo terapii.
 • Alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg przeprowadza lekarz po wcześniejszej konsultacji.

Czy zabieg jest bolesny?

Ponieważ zabieg nie należy do najprzyjemniejszych możliwe jest podanie znieczulenia miejscowego.

Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent wraca do zwykłych czynności bezpośrednio po zabiegu. Przez kolejnych 5 dni wystąpią niewielkie strupki i zaczerwienienia, które można przykryć makijażem.

Zasada Działania

Proces sublimacji i biostymulacja skóry

Zabieg w technologii Plexr opiera się o schemat sublimacji. Sublimacja to fizyczny termin opisujący bezpośrednie przejście od stanu stałego do gazowego. Jednocześnie ma miejsce biostymulacja skóry właściwej, będąca wynikiem selektywego i skoncentrowanego przepływu ciepła podczas działania wiązki mikroplazmy w uszkodzoną tkankę.

Tymczasowe punkty sublimacji

Punkty sublimacji (karbonizacja keratynocytów) formują się w miejscu zabiegu i odpadają po około 5 do 6 dniach po zabiegu, nie pozostawiając ani blizn ani krwawienia, dzięki bardzo powierzchniowemu działaniu Plexr.

Przebieg zabiegu

Procedura zabiegowa polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plexr, każdy w odległości około 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury.

Precyzyjne działanie plazmy

Każdy z uzyskanych punktów powoduje sublimację (odparowanie) powierzchownych korneocytów bez uszkadzania warstwy podstawnej naskórka, bez krwawienia i, co najważniejsze, bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek.

Krótki czas trwania zabiegu

Procedura jest prosta, bezpieczna, nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznej i trwa około 20 minut. Punkty sublimacji utrzymują się od 4 do 7 dni. W leczeniu opadających powiek zaleca się wykonanie 1-3 zabiegów w odstępach 40 dni w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Wskazania

 • Zmarszczki palacza.
 • Plamy i przebarwienia skórne.
 • Zmiany na skórze: włókniaki, brodawki, kurzajki.
 • Blizny i rozstępy.
 • Zmarszczki na powiekach.
 • Likwidacja wiotkiej skóry w obszarach intymnych.

Przeciwwskazania

 • Choroby zapalne skóry - wirusowe i bakteryjne oraz nowotworowe.
 • Aktywne choroby autoimmunologiczne i choroby zaburzające procesy gojenia.
 • Ciąża.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Podczas konsultacji wstępnej omówiony zostanie problem Pacjenta, przebieg procesu oraz przeciwwskazania i wskazania pozabiegowe.

Pierwszy zabieg

Zabieg trwa około 30 minut, najczęściej wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, aby zminimalizować odczuwany przez Pacjenta dyskomfort.

Konsultacja kończąca

Służy ocenie rezultatów oraz zaplanowaniu ewentualnego kolejnego zabiegu.

Jak się przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań od Pacjenta. Przed zabiegiem skóra zostaje znieczulona.

Częste pytania

Jak działa urządzenie generujące plazmę?

Do wytworzenia plazmy konieczny jest prąd, który nie przepływa jednak przez ciało operatora ani Pacjenta, dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny. Częstotliwość prądu zostaje odpowiednio dobrana.

Jakie są efekty działania plazmy?

Po gwałtownej stymulacji plazmą, skóra staje się zdrowsza, młodsza i zregenerowana, dokonuje samodzielnego obkurczenia i przebudowy.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Na skórze widoczne są małe strupki, możliwe są zaczerwienienia i delikatny obrzęk. Wszystkie skutki uboczne mijają po kilku dniach.

Komentarz eksperta

Plexr to nowoczesna technologia regeneracji skóry przy pomocy plazmy. Od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem w całej Europie. Plexr stał się doskonałą alternatywą dla osób, które z jakichś przyczyn nie chcą lub nie mogą poddawać się zabiegom chirurgicznym. Wyróżnia go bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji, a przede wszystkim, doskonałe, długotrwałe efekty. Pacjenci po zabiegu Plexr mogą natychmiast wracać do codziennej aktywności, nie muszą martwić się długą rekonwalescencją czy męczącymi skutkami ubocznymi. Niewielkie strupki i obrzęk mijają samoczynnie po kilku dniach. Dzięki możliwości zastosowania plazmy w medycynie estetycznej, problem opadających powiek można rozwiązać bez skalpela, krwi i opatrunków. Dla Pacjentów to bardzo ważne, że mogą poddać się zabiegowi bez bólu, który dość szybko przyniesie oczekiwane efekty na lata.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki