AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Cellulit na udach

Cellulit na udach to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które objawia się nieestetycznymi zmianami tkanki podskórnej. Nierówna i pofałdowana skóra ud, nazywana również „pomarańczową skórką” może przebiegać w kilku stopniach nasilenia. Co istotne, w każdym ze stadiów elastyczność skóry się zmniejsza, a widoczność defektu skórnego się pogłębia. Ważne jest więc podjęcie leczenia, w jak najwcześniejszej fazie występowania schorzenia, w celu zahamowania postępowania tej przykrej dolegliwości.

Cellulit na udach – przyczyny

Co powoduje cellulit na udach? Otóż, wśród przyczyn powstawania skórki pomarańczowej wyróżnia się takie czynniki, jak między innymi – nadmiar estrogenów czy siedzący tryb życia. Cellulit wodny pojawia się także wskutek niewłaściwie skomponowanej diety, bogatej w sól, która obecna jest w większości produktów przetworzonych, takich jak na przykład wędliny. Tego rodzaju odżywianie przyczynia się do zatrzymania wody w organizmie i w konsekwencji prowadzi do powstawania opuchlizny ciała. Czymś, co powoduje cellulit na udach może być również noszenie zbyt obcisłej odzieży, takiej jak spodnie, rajstopy, podkolanówki, a także uciskających butów.

Cellulit na udach – leczenie

Leczenie polega na przeprowadzeniu serii zabiegów na cellulit. I tak, może to być terapia z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków, masażu próżniowego oraz podczerwieni. Skuteczne zabiegi na cellulit mogą być również przeprowadzane za pomocą iniekcji. To szybki sposób na cellulit, który przynosi widoczne efekty. Są to czynności, które poprawiają mikrokrążenie, lipolizę, a także przyspieszają odbudowę skóry. Rodzaje kuracji i częstotliwość zabiegów powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz stopnia zaawansowania cellulitu wodnego.

Polecane zabiegi w leczeniu cellulitu na udach

Polecane zabiegi na cellulit, które pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów to:

ALIDYA

ONDA

Accent Prime

Accent Ultra V

Drenaż limfatyczny

Endermologie LPG

Karboksyterapia

Storz Medical

Nithya

i-Lipo

Vela Shape

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki