Laser aleksandrytowy

Epilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda depilacji. Do zabiegu wykorzystuje się laser Motus, będący nowoczesnym laserem aleksandrytowym, emitującym falę o długości 755 nm. Innowacyjne urządzenie pozwala na usunięcie wszystkich rodzajów włosów.

Laser aleksandrytowy – działanie

Laser aleksandrytowy Motus posiada długość fali 755 nm, wchłanianą w melaninę. Laser Motus szybciej niż inne lasery dostępne na rynku znajduje melaninę, czyli pigment odpowiedzialny za zabarwienie skóry. Technologia lasera została dodatkowo oparta o formułę Moveo, umożliwiającą wykonywanie szybkich, płynnych i precyzyjnych ruchów urządzenia. Działanie urządzenia polega na stopniowym nagrzewaniu skóry i mieszków włosowych. Termiczne działanie pozwala na usunięcie niepożądanych mieszków włosowych. Natomiast dzięki dołączonej do urządzenia głowicy o wymiennych końcówkach, możliwe jest chłodzenie skóry.

Laser aleksandrytowy – zastosowanie

Laser aleksandrytowy Motus pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z wymienionych niżej obszarów: twarzy pleców i ramion torsu brodawek brzucha pośladków okolic intymnych ud i łydek palców Laser aleksandrytowy pozwala na usunięcie niepożądanych włosków ze wszystkich problematycznych miejsc na ciele pacjenta.

Epilacja laserowa – efekty

Epilacja laserowa, wykorzystująca nowoczesny laser aleksandrytowy, pozwala na usunięcie nie tylko widocznych części mieszków włosowych, lecz także na zlikwidowanie całych cebulek włosa. Dzięki temu zabieg uniemożliwia ponowny porost włosków. Trwałe uszkodzenie ich struktury jest możliwie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej ilości zabiegów. Wiąże się to z obszarem, na którym przeprowadzono epilację laserową. Każda kolejna wykonana sesja, w odstępach 4 tygodni, prowadzi do całkowitego usunięcia owłosienia.

Polecane zabiegi z użyciem lasera aleksandrytowego:

Epilacja laserowa Motus Deka

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki