AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Masaż podciśnieniowy

Masaż podciśnieniowy, nazywany endermologią, oddziałuje na tkankę łączną skóry. Służy ogólnej poprawie wyglądu sylwetki i skóry. Stosując masaż podciśnieniowy, można poprawić kontur twarzy, usunąć znaczną część cellulitu, wymodelować i odchudzić sylwetkę. Masaż podciśnieniowy powoduje uaktualnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej i pobudza produkcję kolagenu w organizmie.

Masaż podciśnieniowy – co to jest

Masaż podciśnieniowy wykonuje się z dużą siłą nacisku. Działa odchudzająco, odmładzająco, oczyszczająco, terapeutycznie – zmniejszając dolegliwości bólowe o różnej naturze. Pacjent przed zabiegiem jest ubierany w specjalistyczny kombinezon, który przylega do ciała, przez co maszyna masująca nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest z użyciem głowicy, złożonej z dwóch ruchomych rolek oraz części ssącej. W czasie trwania zabiegu, pomiędzy rolki dostaje się fragment skóry, który pod wpływem ciśnienia przybiera kształt fali. Skóra jest rolowana od strony zewnętrznej i wewnętrznej. Intensywność masażu dostosowuje się do partii ciała. Zabieg trwa około 30 minut.

Masaż podciśnieniowy – wskazania

Najlepsze efekty działania masażu próżniowego są widoczne u osób, które stosują go w celu zmniejszenia cellulitu, ujędrnienia, wyszczuplenia i wymodelowania ciała. Wskutek pobudzenia metabolizmu, następuje szybkie wydalanie toksyn i tłuszczów z organizmu, a jego efektem jest odnowa biologiczna skóry. Znacząco poprawia kontur oraz elastyczność twarzy. Masaż podciśnieniowy znajduje też wykorzystanie w leczeniu bólu mięśniowego, kręgosłupa oraz dolegliwości reumatycznych.

Masaż podciśnieniowy – efekty

Zabieg intensywnie pobudza fibroblasty do działania i produkcji kolagenu oraz elastyny. Wyprodukowane przez nie białka odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry.  W czasie trwania zabiegu skóra jest ,,rozciągana” w maszynie, co powoduje stymulację komórek do produkcji włókien kolagenowych i uzyskanie efektu odmłodzenia skóry. Na popularności coraz bardziej zyskuje masaż podciśnieniowy twarzy, szyi oraz dekoltu, który poprawia elastyczność skóry, wygładza drobne zmarszczki, a kontury twarzy, oczu i ust stają się łagodniejsze. Wciąż najczęściej jednak wykonuje się masaż podciśnieniowy na cellulit, również ten wodny, a także w celu usunięcia obrzęków. Zabieg jest polecany w celu uzyskania poprawy krążenia oraz po zabiegu liposukcji. W czasie trwania masażu w organizmie pacjenta wytwarzane są endorfiny, które koją ból. O skuteczności masażu podciśnieniowego świadczą opinie zadowolonych klientów oraz chętnie stosujących go ekspertów.

Polecane zabiegi masażu podciśnieniowego:

Drenaż limfatyczny Endermolift Endermologia LPG Alliance Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała Vela Shape III – modelowanie podbródka

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki