NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Masaż próżniowy

Masaż próżniowy, nazywany metodą SPM, powodujący redukcję ,,skórki pomarańczowej”, poprawia ukrwienie oraz wygląd skóry. Stosowany jest w celu ujędrnienia i modelowania ciała. Według wielu opinii to bezpieczny, bezbolesny zabieg, pozbawiony ryzyka powikłań.

Masaż próżniowy – etapy zabiegu

Pierwszym etapem masażu próżniowego jest pobudzenie krążenia krwi limfy. Dochodzi do tego za pomocą drenażu limfatycznego. Usprawnione jest krążenie chłonki i krwi, dzięki czemu łatwiej usuwa się toksyny z organizmu, których zaleganie jest prawdopodobną przyczyną powstawania cellulitu. W wyniku zabiegu następuje wzmożone dostarczanie składników odżywczych do tkanek. Masaż właściwy polega na przyłożeniu do skóry przyrządu generującego częściową próżnię, zasysającego powietrze. Zasysanie powoduje, że komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu, a skóra dotlenieniu. Próżnia pobudza spalanie tłuszczu. Zabieg kończy nałożenie na skórę żelu lub maści.

Masaż próżniowy – efekty

Masaż próżniowy poprawia krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała, co doprowadza do usunięcia toksyn z organizmu, zwłaszcza z warstw skóry, w których są gromadzone, co pozwala na pozbycie się cellulitu. Dodatkowo ujędrnia ciało, napina skórę po liposukcji, oczyszcza organizm z toksyn, pobudza układ immunologiczny, wzmacnia odporność i poprawia wygląd tkanki. Zabieg stosowany jest na całym ciele lub jego partiach – do najpopularniejszych należą masaż próżniowy twarzy, biustu, ud i brzucha. Masaż próżniowy zwykle należy powtórzyć 10 razy w celu uzyskania odpowiedniego efektu. W przypadku masażu próżniowego pozytywne opinie pacjentów oraz specjalistów najlepiej świadczą o skuteczności i bezpieczeństwie takich zabiegów.

Masaż próżniowy – przeciwwskazania

Do przeciwwskazań do wykonania masażu próżniowego należą: przepuklina, tłuszczaki, ciąża, menstruacja, padaczka, niewydolność narządów, infekcja wirusowa lub bakteryjna, podwyższona temperatura ciała, choroby nowotworowe, zła kondycja skóry – stany zapalne, owrzodzenia, łuszczyca, egzema, trądzik, skłonność do występowania siniaków, żylaki, popękane naczynka krwionośne, cukrzyca, hemofilia. W tych przypadkach wykonanie masażu próżniowego niesie za sobą ryzyko powikłań.

Polecane zabiegi z zastosowaniem masażu próżniowego:

Drenaż limfatyczny Endermolift Endermologia LPG Alliance Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała Vela Shape III – modelowanie podbródka

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki