AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pryszcze na szyi

Pryszcze na szyi – informacje ogólne:

Nieestetyczne krosty występujące na naszej szyi noszą miano pryszczy. Powstają one na skutek zaburzenia naszej gospodarki hormonalnej. To właśnie wtedy, przez nasza skórę, wytwarzane jest przede wszystkim sebum – łój skórny, który wraz z brudem przyczynia się do powstawania problemu w naszych porach. Pryszcz swoim wyglądem może przypominać nam główkę szpilki, jednak często ta niewielka krosta może powodować ból. Przyczynę ich występowania możemy upatrywać także w genetyce oraz problemach trądzikowych.

Pryszcze na szyi – zapobieganie:

Aby zapobiegać jak najskuteczniej pojawiającym się pryszczom, należy przede wszystkim mieć na uwadzę dbanie o higienę. Krosty te mogą pojawiać się przez złą dietę, dlatego już dziś zadbaj o jej większe zbilansowanie. Stres także w dużym stopniu może wpłynąć na występowanie naszego problemu. Pamiętajmy przede wszystkim by nie wyciskać pojawiających się pryszczy z naszej szyi. Gdy będziemy to czynić problem wcale nie zniknie szybciej. mogą za to pojawić się kolejne. W konsekwencji tego może dojść do zapalenia skórnego w miejscu krosty lub nasileniu się częstotliwości ich występowania.

Pryszcze na szyi – zabiegi:

By cieszyć się jak najdłużej  piękną skórą na szyi, należy stosować peelingi, które pomogą nam złuszczyć martwy naskórek. Dzięki temu zabiegowi oczyścimy nasze pory. Warto również, co jakiś czas, zrobić sobie kąpiel z soli z Morza Martwego, która działa regenerująco na nasze gruczoły łojowe – wygładzi je oraz odpowiednio nawilży. Gdyby te metody nie przynosiły zamierzonych skutków warto jest iść krok dalej – odwiedź swoją kosmetyczkę. Skonsultuj się z dermatologiem, jeżeli problem mimo wszystko nie chce znikać.

Sebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Terapia światłem LED

Alma Harmony Acne

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki