Regulacja brwi

Regulacja brwi to popularny zabieg, którym poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Polega na symetrycznym wyrównaniu łuków brwiowych oraz pozbyciu się włosków, które wyrastają między brwiami (nad nosem) oraz powyżej łuków brwiowych. Regulowanie brwi odbywa się w salonach kosmetycznych przez kosmetyczkę lub w domu samodzielnie. Regulacja brwi nie jest kosztownym zabiegiem, jej cena zależy od wybranej metody wyrównania włosków.

Regulacja brwi – metody

Regulacja brwi jest zabiegiem bolesnym, jednak ból trwa przez kilka sekund. Niektóre osoby zamiast bólu odczuwają łaskotanie podczas wyrywania włosków. Wyrównane brwi sprawiają, że ich posiadacze czują się zadbani oraz pewniejsi siebie. Dlatego warto udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, by wyjść z niego z perfekcyjnie wyregulowanymi brwiami. Metody, które kosmetyczki stosują przy regulacji to:

skubanie brwi pęsetą

woskowanie

nitkowanie

Regulacja brwi – sposób na brak brwi

Brwi wraz z wiekiem oraz zmianami hormonalnymi (np. w ciąży) mogą ulec osłabieniu i zaczynają wypadać. Także nadmierne ich wyrywanie może sprawić, że wkrótce przestaną odrastać. Dla osób, które są pozbawione bujnych łuków brwiowych lub chcą mieć zawsze perfekcyjnie wyglądające brwi, przygotowano zabieg microbladingu. Jest to makijaż permanentny brwi, który wykonuje kosmetyczka. Dzięki niemu brwi wyglądają jak naturalne i są zawsze podkreślone. Zabieg jest polecany szczególnie tym osobom, które straciły swoje brwi oraz cenią wygodę i szybkość przy makijażu.

Polecane zabiegi na rewitalizację brwi:

Mezoterapia igłowa
Smart Graft – przeszczep włosów

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki