NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Skleroterapia

Skleroterapia

Skleroterapia to zabieg stosowany u Pacjentów, którzy cierpią na przewlekłą niewydolność żylną. Dolegliwość ta objawia się pękającymi naczynkami na różnych częściach ciała oraz wystającymi żyłami – najczęściej na kończynach dolnych. Osoby posiadające cerę naczynkową są szczególnie narażone na pękające naczynka. Skleroterapia zapewnia zamykanie naczynek oraz chowanie wystających żył. Zabieg należy co jakiś czas powtarzać, ponieważ objawy mogą powracać. Pacjenci, którzy mają problem z pękającymi naczynkami mogą wybierać spośród trzech zabiegów skleroterapii:

 

Alma Harmony Dye-VL

Laser Cutera Excel V

Laser Cutera Excel Plus

VascuLife

 

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegami skleroterapii należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz o chorobach, na które się cierpi. Tylko w ten sposób specjalista będzie mógł dostosować zalecenia zabiegowe do potrzeb Pacjenta oraz specyfiki metody skleroterapii. Pacjenci powinni odpowiednio przygotować skórę do zabiegu – skóra musi być wydepilowana oraz nie może być podrażniona świeżą opalenizną. W dniu zabiegu należy powstrzymać się od spożywania alkoholu.

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty skleroterapii są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak by otrzymać satysfakcjonujący wygląd skóry należy wykonać kilka sesji zabiegowych. Efekty utrzymują się w zależności od skóry Pacjenta – jeśli skóra jest naczynkowa, pękające naczynia mogą powracać. Skóra po zalecanej ilości zabiegów jest wyraźnie wygładzona oraz nabiera zdrowego kolorytu.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki