NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Tłusta cera

Tłusta cera to efekt zaburzonej pracy gruczołów łojowych. Może to być spowodowane problemami hormonalnymi, złą dietą, brakiem aktywności fizycznej, stresem lub skłonnościami genetycznymi. Tłusta cera najczęściej ma szaro-żółtą barwę, wyraźnie się błyszczy oraz ma wiele zaskórników. Cerę łojotokową najczęściej mają osoby w okresie dojrzewania. Tłusta cera często prowadzi także do powstania trądziku pospolitego. Osoby, które cierpią z powodu tłustej cery powinny zadbać o jej odpowiednią pielęgnację oraz zmienić swój tryb życia. Jeśli to nie pomoże, powinny skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej: Alma Harmony Acne peelingi chemiczne Sebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi leczenia tłustej skóry nie wymagają od Pacjentów specjalnego przygotowania. Należy jednak pamiętać, by skóra nie była świeżo opalona oraz podrażniona szorstkimi gąbkami lub peelingami.

Przeciwwskazania

Zabiegi leczące tłustą cerę posiadają wiele przeciwwskazań, dlatego Pacjenci powinni poinformować swojego lekarza o wszelkich chorobach, na które cierpią, oraz o lekach, które przyjmują. Zabiegi nie mogą być przeprowadzone na skórze, która jest podrażniona, zainfekowana oraz świeżo opalona. Kobiety w ciąży powinny zaczekać z terapią aż do porodu.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu leczenia tłustej cery Pacjenci od razu mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków. Muszą jednak pamiętać, by skóra była odpowiednio nawilżona oraz chroniona przed działaniem promieni słonecznych. Lekarze zalecają również zrezygnowania z makijażu na kilka dni po terapii.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki