AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Trądzik u dorosłych

Trądzik u dorosłych to bardzo uciążliwa przypadłość, którą ciężko leczy się samodzielnie – terapia może trwać nawet kilka lat. Jeśli Pacjenci nie chcą decydować się na antybiotykoterapię, mogą wybrać zabiegi medycyny estetycznej, która nie tylko leczy problem, lecz także dba o to, by trądzik nie zostawił brzydkich blizn. By leczenie było skuteczne Pacjenci powinni zdecydować się na kilka sesji zabiegowych, ponadto muszą zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną. Zabiegi, które pomogą im w walce z trądzikiem to:Laser PicoSureAlma Harmony AcneLaser Cutera Excel Vmaska tretinoinowapeeling chemicznySebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie Pacjenta zależy od zabiegu, na który się zdecydował w celu leczenia trądziku. Specjaliści zalecają jednak, by unikać dużej ekspozycji skóry na promienie słoneczne. W dniu zabiegu należy również powstrzymać się od spożywania alkoholu. Należy także poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych lekach oraz chorobach, na które się cierpi.

Przeciwwskazania

By zabiegi leczenia trądziku u dorosłych mogły zostać przeprowadzone, skóra Pacjentów nie może być uszkodzona oraz zainfekowana. W przypadku niektórych zabiegów kobiety w ciąży oraz osoby cierpiące na nowotwory nie mogą być zakwalifikowane do terapii. Na konsultacji należy poinformować lekarza o swoich chorobach, by mógł ocenić, czy zabieg może być przeprowadzony.

Zalecenia pozabiegowe

Osoby, które przeszły zabiegi leczące trądzik mogą od razu wrócić do swoich codziennych zajęć. Muszą jednak pamiętać, by nie wystawiać leczonego obszaru skóry na działanie promieni słonecznych. Warto również stosować kremy nawilżające oraz łagodzące.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki