AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Utrata jędrności ust

Upływ czasu sprawia, że usta tracą jędrność i objętość, a skóra staje się wysuszona i odwodniona. Starzejąca się skóra zaczyna być podatna na wszelkie zmiany, co skutkuje utratą jędrności ust. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna proponuje skuteczne zabiegi, które przywrócą ustom pożądany wygląd i kształt.

Utrata jędrności ust – przyczyny

Proces starzenia obejmuje nie tylko skórę, lecz także usta. Wraz z wiekiem tracą one objętość, jędrność i sprężystość, są odwodnione, a skóra wokół nich jest wysuszona.

Utrata jędrności ust – objawy

Utrata jędrności ust objawia się opadającymi kącikami i bruzdami ciągnącymi się do linii brody (,,liniami marionetki”), zmarszczkami przy czerwieni wargowej (,,zmarszczki palacza”) oraz wąskimi i niesymetrycznymi ustami.

Utrata jędrności ust – leczenie

Istnieje wiele zabiegów oferowanych przez współczesną medycynę estetyczną, które przywracają ustom pożądany kształt i wygląd. Jednym ze skutecznych sposobów na odmładzanie ust jest zabieg hydradermabrazji, będącej nowoczesną odmianą mikrodermabrazji. Do zabiegu używa się specjalnego urządzenia, wprowadzającego w skórę substancje aktywne z przeciwutleniaczami. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i pozwala na oczyszczenie skóry, nawilżenie oraz wygładzenie zmarszczek wokół ust. Równie skuteczną metodą niwelowania utraty jędrności ust jest tradycyjne powiększanie. Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem żelu wypełniającego, który pozwala na kształtowanie i modelowanie ust. Podobny efekt dają zabiegi z użyciem preparatu Neauvia, pozwalające na usuwanie pierwszych oznak starzenia skóry oraz korektę ust i eliminację zmarszczek. Ostatnią metodą korekty ust jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Iniekcja z użyciem wypełniacza trwa od 15 do 45 minut i pozwala na poprawę konturu ust oraz wypełnienie nieestetycznych zmarszczek.

Polecane zabiegi leczenia utraty jędrności ust:

Mkirodermabrazja wodna Hydrafacial Powiększanie ust Neauvia Organic Kwas hialuronowy

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki