AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Zakola

Zakolami określa się znaczne ubytki włosów na skroniach i na linii czoła. Zakola częściej pojawiają się u mężczyzn, ale problem dotyczy także wielu kobiet. Problem dotyczy wielu osób młodych i w średnim wieku. 

Zakola – przyczyny

Jedną z najczęstszych bezpośrednich przyczyn powstawania zakoli jest łysienie androgenowe, zwane też łysieniem typu męskiego. Pojawianie się zakoli może być pierwszym objawem łysienia androgenowego, dlatego ważne jest szybkie podjęcie ich leczenia. Przyczynami powstawania zakoli mogą być uwarunkowania genetyczne oraz hormonalne. Możliwe są także inne przyczyny, m.in. nadmierny stres i nieodpowiednia dieta. 

Zakola – metody leczenia

Zakola mają wpływ na wygląd, a więc nie są też bez znaczenia dla samooceny. Walka z zakolami, dająca satysfakcjonujące efekty jest możliwa. Najpopularniejsze metody leczenia zakoli to mezoterapia, karboksyterapia czy terapia światłem LED. Jedną ze skutecznych metod leczenia jest przeszczep włosów. Zabieg polega na wszczepieniu w skórę głowy, w miejsce gdzie występują ubytki w owłosieniu, nowych włosów. Włosy te rosną tak jak naturalne, przechodzą te same fazy rozwoju. 

Zakola – efekty leczenia

Metody leczenia zakoli różnią się od siebie czasem terapii i efektywnością. Przeszczep włosów to metoda leczenia zakoli, która daje długotrwałe efekty. Przeszczepione włosy w okolicach czoła i skroni tworzą całość z pozostałymi włosami. Leczenie poprawia wygląd osoby zmagającej się z zakolami, co przekłada się zwykle, także na psychikę. 

Polecane zabiegi

Dr Cyj

Karboksyterapia

Lampa LED

Smart Graft

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki