Skip to main content
kwas hialuronowy odmładzanie twarzy klinika miracki warszawa super ceny efekty opinie eksperci

Klinika Miracki – metamorfozy Fabryka Urody cześć 2

Klinika miracki, jeszcze pod marką BeautymeD prowadziła program metamorfoz wspólnie z programem Fabryka Urody.

YouTube video

doktor Krzysztof Miracki: Pani Karina to trudniejsza Pacjentka, dlatego, że nie do końca wie, co jej przeszkadza, czego by chciała, a z kolei na nasze sugestie jest dość oporna.

Pani Karina: Byłam na początku trochę zestresowana, dlatego,  że to były pierwsze tego typu zabiegi

doktor Krzysztof Miracki: Pani ma bardzo szczupłą twarz, w związku z czym w paru miejscach troszkę brakuje objętości. Myślę, że fajnie byłoby wypełnić to preparatami kwasu hialuronowego.

Pani Karina: I to będzie naturalnie wyglądało?

doktor Krzysztof Miracki: Jak najbardziej naturalnie.

…..

doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że musimy nad nią trochę popracować i przekonać do tego. Na razie chyba nie była na to gotowa.

Pani Karina: Mam przebarwienia od słońca, w tym miejscu, mam też trochę takie ślady po trądziku.

doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że możemy temu zaradzić. I tutaj widzę zabiegi laserowe u Pani.

Pani Karina: Jak przeglądam się w lusterku mam wrażenie jakby ktoś mi odbił kawałek materiału na twarzy. Jakąś taką twarz ma dziwną strukturę, fakturę taką.

doktor Krzysztof Miracki: Ostatnią rzecz, którą zasugerowałbym Pani, to pojawia się tutaj powoli zmarszczka lwia, tak zwana. I tu zastosujemy preparat toksyny botulinowej, który na pół roku osłabi troszkę te mięśnie i spowoduje, że skóra będzie się w stanie wyprostować.

Pani Karina: Ale będę mogła normalnie ruszać?

doktor Krzysztof Miracki: Będzie pani miała zachowaną mimikę, to jest najważniejsze, żeby ta twarz nie była taka zamrożona, pozbawiona mimiki, także jak najbardziej, tak jak u mnie, twarz będzie wyrażała normalnie emocje.

Pani Karina: Jeżeli tak jak u pana doktora, to jak najbardziej.

….

Pani Karina: Wstrzykiwanie to tylko drobne ukłucia igłą, a igła jest bardzo, bardzo cienka, więc zasadniczo prawie się tego nie czuje.

doktor Krzysztof Miracki: To spowoduje, że jej buzia będzie taka łagodniejsza troszkę, tak, że pozbędzie się troszkę zmarszczek mimicznych i takiego groźnego wyrazu twarzy, bo taka mi się wydała na początku.

…..

doktor Krzysztof Miracki:  Dzisiaj chcemy zaproponować zabieg taki liftingujący, który troszkę uniesie policzki do góry.

kosmetolog Ania Sobczyk: Pani Karino zaczynamy zabieg exilis. twarz podzielimy na dziesięć obszarów wraz z szyją. Głównie skupimy się na uniesieniu tutaj tak zwanych chomików i skupimy się na całym liftingu twarzy.

doktor Krzysztof Miracki: Witam cię Karina, dzisiaj po raz ostatni w Beautymedzie.

Pani Karina: Nie ostatni panie doktorze, wracam do pana na pewno.

doktor Krzysztof Miracki: No to cieszy mnie to bardzo. Rozumiem, że jesteś zadowolona z zabiegów, które robiliśmy do tej pory?

Pani Karina: Bardzo jestem zadowolona, jestem wręcz zachwycona z tych zabiegów.

doktor Krzysztof Miracki: Wydaje mi się, że Karina, mimo tego, że jest taką z pozoru twardą osobą i zdecydowaną, to była to też w pewnym stopniu taka maska, którą sobie wcześniej nakładała i to miało gdzieś tam zatuszować jej pewne kompleksy. Mam nadzieję, że dzisiaj po tych przemianach, których dokonaliśmy naprawdę będzie czuła się pewnie i będzie to bardziej autentyczne.