Menu
Zabieg neauvia rose efekty super klinika Warszawa

Neauvia Rose

W trosce o urodę intymną kobiet stworzony został wypełniacz Neauvia Intensa Rose. Iniekcja wypełniacza jest, z punktu widzenia pacjenta, znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż złożone procedury chirurgiczne. Jednocześnie jest bardzo skuteczny, szybki, praktycznie bezbolesny i pozwala na szybki powrót do formy oraz normalnej aktywności seksualnej.

Wypełniacz Neauvia Rose odpowiada na takie potrzeby naszych pacjentek jak powiększanie warg sromowych, wyrównanie ich symetrii, leczenie lipoatrofii intymnej, a także waginoplastyka. To doskonała metoda na walkę z oznakami starzenia się okolic intymnych. Jeśli więc czujesz, że Twoje życie seksualne ulega stopniowemu pogorszeniu ze względu na fizjologię- utratę jędrności, wiotkość i wysuszenie warg sromowych czy łechtaczki, jeżeli wydaje Ci się, że Twoje narządy płciowe straciły na atrakcyjności, czas na ich rewitalizację. Aby przywrócić wargom sromowym i łechtaczce dawną urodę i kondycję, warto zastosować zabieg z wypełniaczem Neauvia.

Zastosowanie kwasu hialuronowego, który jest głównym składnikiem aktywnym preparatu Neauvia Rose w sposób istotny wpływa na poprawę poziomu nawilżenia warg sromowych i łechtaczki, ale także wzmacnia strukturę oraz poprawia ich jędrność i elastyczność. W ten sposób uzyskujemy efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry tych okolic. Zabieg pomaga pozbyć się takich dolegliwości jak ból i uporczywy świąd.

Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Wypełnianie warg sromowych 1ml Neauvia Rose 900 zł 1 400 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

 • okolice intymne kobiet: wargi sromowe i łechtaczka

Mocne strony zabiegu

 • Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego jest bezpieczny dla organizmu.
 • Zabieg jest krótki, trwa około 30 minut.
 • Zabieg jest prawie bezbolesny, ponieważ okolice intymne zostają znieczulone.
 • Zabieg pozwala na osiągnięcie pożądanych rezultatów natychmiast po podaniu preparatu.
 • Rekonwalescencja ogranicza się do kilku dni po zabiegu, w czasie których należy zrezygnować z intensywnego współżycia.
 • Efekty utrzymują się około roku.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg zawsze wykonuje lekarz, po wcześniejszej konsultacji z pacjentką.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest prawie bezbolesny, okolice intymne zostają znieczulone przed wstrzyknięciem wypełniacza.
Ile trwa rekonwalescencja?
Okres rekonwalescencji to kilka kolejnych dni, gdy okolice intymne mogą być lekko opuchnięte i obolałe. W tym czasie należy powstrzymywać się od intensywnych kontaktów seksualnych.

Zasada Działania

 

Początek zabiegu

Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja ginekologiczna w celu wykluczenia infekcji intymnych oraz omówienia szczegółów zabiegu i oczekiwanych rezultatów. Przed iniekcją okolice zabiegowe zostaną znieczulone, aby do minimum ograniczyć odczucia bólowe pacjentki.

Wstrzyknięcie preparatu

Wypełniacz, którego głównym czynnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, zostaje podany w formie iniekcji w odpowiedni fragment narządów płciowych. Mogą to być wargi sromowe lub łechtaczka. Procedura rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki trwa około 30 minut.

Działanie preparatu

Wstrzyknięty kwas hialuronowy działa nawilżająco, poprawia objętość i sprężystość warg sromowych oraz ich kształt. Działanie kwasu likwiduje również dolegliwości bólowe i uporczywy świąd.

Pozabiegowe wskazania

Po zabiegu okolice intymne mogą być zaczerwienione, opuchnięte i obolałe. Dodatkowo może pojawić się delikatne krwawienie. Warto w tym czasie stosować wkładki higienicznie i nie forsować narządów płciowych.

Efekty

W rezultacie podania wypełniacza, okolice intymne pacjentki zyskują młody, świeży wygląd, poprawia się ich kondycja oraz struktura. Stają się bardziej jędrne, sprężyste, wypełnione i nawilżone.

Wskazania

 • Wiotka i sucha skóra łechtaczki oraz warg sromowych.
 • Częste urazy i otarcia zwiększające wrażliwość okolic intymnych.
 • Ból w okolicy sromu.
 • Uporczywy świąd okolic intymnych.
 • Utrata satysfakcji z pożycia seksualnego na skutek zmian w fizjologii stref intymnych.
 • Oznaki starzenia się okolic intymnych.
 • Plastyka, korekta tkanek.
 • Korekta asymetrii w okolicach intymnych.
 • Lipoatrofia.

Przeciwwskazania

 • Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu z użyciem wypełniacza Neauvia jest okres ciąży, a także infekcje intymne i uszkodzenia naskórka w tych okolicach.
 • Zabieg nie jest przeprowadzany w przypadku choroby nowotworowej.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Rozmowa z lekarzem pozwala ustalić przebieg zabiegu, omówić oczekiwania pacjentki oraz efekty zabiegu. Ważne jest wykluczenie przeciwwskazań medycznych.

Pierwszy zabieg

Efekty zabiegu widoczne są do około roku. Po tym czasie można powtórzyć iniekcję z użyciem preparatu Neauvia.

Konsultacja kończąca

Pozwala na ocenę rezultatów zabiegu oraz zaplanowanie dalszego postępowania.

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań od pacjentki.

Częste pytania

W jakim wieku można wykonać zabieg?

Zabieg z powodzeniem przeprowadzany jest zarówno u młodych kobiet, np.: po porodach, jak i u kobiet dojrzałych, przechodzących okres menopauzy.

Jakie badania powinna przeprowadzić pacjentka przed zabiegiem?

Najważniejsze jest wykluczenie infekcji intymnych oraz infekcji dróg moczowych. Dobrze, jeśli pacjentka posiada aktualną cytologię.

Czy preparat Neauvia Rose jest bezpieczny?

Preparat Neauvia Rose jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Powstał przy zastosowaniu bakterii Bacillus Subtilis, jest doskonale oczyszczony, nie wywołuje reakcji nadwrażliwości i posiada najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego.

Komentarz eksperta

Okolice intymne starzeją się, jak cały organizm człowieka. Czasem, z tego powodu, spada znacznie satysfakcja z pożycia seksualnego. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie i tego kobiecego problemu. Zabiegi z zastosowaniem wypełniacza nowej generacji, jakim jest Neauvia Rose, pozwalają zrewitalizować strefę intymną, nadać jej młodzieńczy wygląd i poprawić kondycję. Kwas hialuronowy użyty jako substancja aktywna nawilża tkanki, doskonale wypełnia, przywracając jędrność i sprężystość. Jednak zabieg Neauvia Rose to nie tylko poprawa wyglądu narządów płciowych, ale także leczenie dolegliwości bólowych czy pozbycie się uporczywego świądu.

Zabiegi z wypełniaczem do doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą, z różnych względów, zdecydować się na tradycyjne chirurgiczne rozwiązania, a potrzebują zabiegu odmładzającego, przywracającego witalność, młodość i atrakcyjny wygląd narządów intymnych.

Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny, krótki i przynosi szybkie efekty, którymi cieszyć możemy się aż przez kolejny rok. Do tego, nie wymaga specjalnych przygotowań, długiej rekonwalescencji, a do współżycia można wrócić prawie natychmiast.