Skip to main content
,

Odkryj Swoje piękno – Organiczny Kwas Hialuronowy 1 ml + 1 ml gratis

Wiotkość skóry, nieestetyczne bruzdy, zmarszczki – to problemy, które niestety prędzej czy później dotkną każdą z nas. Jak odzyskać piękny wygląd skóry i pozbyć się ubytków tkankowych? W Klinice Miracki mamy na to kilka sprawdzonych sposobów. Jednym z nich są zabiegi organicznym kwasem hialuronowym, na który to preparat właśnie wprowadziliśmy specjalną, majową promocję. Którym Pacjentkom szczególnie polecamy ten zabieg?

Kiedy warto wykonać zabieg kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy odpowiada za utrzymanie właściwego nawilżenia skóry. Z biegiem lat jego zawartość w organizmie zaczyna się jednak zmniejszać. Wykonywane w Klinice Miracki zabiegi umożliwiają przywrócenie odpowiedniego poziomu tej substancji, a co za tym idzie – również świeżego i zdrowego wyglądu skóry, o czym marzy wiele naszych Pacjentek. Właśnie z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy promocję na zabiegi Innowacyjnym Preparatem Organicznym – 1 ml + 1 ml GRATIS!

Dzięki zabiegom kwasem hialuronowym możesz przywrócić skórze dawny blask, poprawić jej elastyczność i napięcie.

Przy zakupie jednej ampułki Organicznego Kwasu Hialuronowego Neauvia drugą otrzymasz gratis – oferta promocyjna trwa do 26.05.24.

Skorzystaj z niej, jeśli pragniesz pozbyć się takich problemów estetycznych, jak:

 • ubytki tkankowe,
 • zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie,
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • wiotka, przesuszona, pozbawiona sprężystości skóra,
 • nierówne, zbyt wąskie usta,
 • niezadowalający koloryt ust,
 • opadające kąciki ust,
 • zaburzony owal twarzy.

W naszej Klinice stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty od renomowanych producentów. Pozwala nam to zapewnić Pacjentkom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz umożliwić osiągnięcie pożądanego efektu bioodnowy skóry. Wszystkie zabiegi organicznym kwasem hialuronowym wykonują u nas lekarze – nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których dobro Pacjentek zawsze jest najważniejszą wartością.

Jaki efekt możesz uzyskać dzięki zabiegom kwasem hialuronowym?

Zabiegi kwasem hialuronowym polecamy przede wszystkim Pacjentkom, którym zależy na uzyskaniu bardzo naturalnych efektów i to w krótkim czasie. Pod wpływem naszego Innowacyjnego Preparatu Organicznego Twoja skóra zostanie odżywiona i nawilżona. Działanie kwasu hialuronowego polega na zwiększeniu gęstości i objętości tkanek, a więc także na odbudowie ubytków, które nierzadko są przyczyną obniżonej samooceny i niezadowolenia ze swojego wyglądu. Jeśli martwisz się niedoskonałościami swojej skóry, takimi jak wiotkość albo wspomniane ubytki czy zmarszczki, to nasze zabiegi organicznym kwasem hialuronowym są stworzone właśnie dla Ciebie.

Za pomocą kwasu hialuronowego można uzyskać takie efekty, jak:

 • likwidacja ubytków tkankowych,
 • znacząca redukcja zmarszczek,
 • wygładzona, elastyczna i nawilżona skóra,
 • zniwelowanie asymetrii ust,
 • poprawa owalu twarzy,
 • ujędrnienie i poprawa kształtu okolic intymnych.

Jak krok po kroku przebiega zabieg kwasem hialuronowym w Klinice Miracki?

Konsultacja przed zabiegiem

Jeśli zdecydujesz się na zabieg kwasem hialuronowym w naszej Klinice, najpierw zaprosimy Cię na konsultację. Podczas niej lekarz przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, aby wykluczyć istnienie przeciwwskazań do zabiegu oraz dobrać optymalne preparaty – dopasowane zarówno do kondycji Twojej skóry, jak i oczekiwań. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje bezpieczeństwo – zależy nam na tym, żebyś czuła się u nas bezpiecznie i komfortowo. Konsultacja to także czas na Twoje pytania – nasi lekarze z przyjemnością udzielą Ci wszystkich informacji i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Dobór preparatu

W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zabiegowych w naszej Klinice oprócz samego kwasu hialuronowego często stosuje się również inne substancje. Są to m.in. takie aminokwasy, jak glicyna czy L-prolina, stanowiące podstawowe składniki kolagenu. W połączeniu z silnie skoncentrowanym kwasem hialuronowym umożliwiają głębokie nawilżenie i odżywienie skóry oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych w tkankach. Nasza aktualna oferta promocyjna obejmuje wiele rodzajów preparatów Neauvia – możesz być pewna, że dobierzemy je z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi eksperci mogą zaproponować Ci np. stymulator tkankowy Neauvia. Jest to preparat, który oprócz kwasu hialuronowego zawiera domieszkę 1% hydroksyapatytu wapnia – minerału o silnym działaniu biostymulującym. Pobudza wytwarzanie kolagenu, umożliwia poprawę gęstości i objętości skóry oraz zahamowanie biodegradacji, dzięki czemu można dłużej cieszyć się efektem wygładzonej, pozbawionej ubytków skóry.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu kwasem hialuronowym jest miejscowe znieczulenie skóry. Dzięki temu Twój dyskomfort zostanie znacznie ograniczony – zwykle odczuwalne są jedynie delikatne nakłucia. Następnie lekarz przechodzi do iniekcji preparatu, który zostaje wprowadzony w głębokie warstwy skóry. Pierwsze oznaki działania kwasu hialuronowego prawdopodobnie zobaczysz od razu – skóra zyska na objętości, stanie się elastyczniejsza i wygładzona. Przez pierwszych kilka dni po zabiegu na skórze może utrzymywać się lekka opuchlizna i zaczerwienienie, a oprócz tego mogą pojawić się zasinienie i drobne strupki. Nie musisz się tym jednak niepokoić – objawy te ustępują samoistnie po upływie kilku dni. Od razu po wykonanej procedurze będziesz też mogła wrócić do swoich codziennych czynności – nie ma potrzeby rekonwalescencji.

Czas trwania zabiegu

Czas trwania zabiegu kwasem hialuronowym to zwykle około 15-45′ w zależności od stopnia zaawansowania problemu oraz tego, jaka partia ciała poddawana jest iniekcji. Może zdarzyć się, że w celu utrzymania pożądanych efektów zabieg trzeba będzie powtórzyć – zależy to od wielu czynników, w tym predyspozycji genetycznych.

Z czego wynika popularność zabiegów kwasem hialuronowym w Klinice Miracki?

Nieinwazyjność, krótki czas trwania zabiegu i bardzo naturalne efekty – tak można podsumować najważniejsze zalety zabiegów organicznym kwasem hialuronowym przeprowadzanych w naszej Klinice. Pacjenci często decydują się na zastosowanie tego innowacyjnego preparatu jako alternatywę dla znacznie bardziej inwazyjnych procedur medycznych wiążących się z dużą ingerencją w tkanki, przerwaniem ciągłości naskórka czy też długą rekonwalescencją. 

Wysokie bezpieczeństwo zabiegów kwasem hialuronowym to kolejny powód, dla którego są one tak często wybierane przez Pacjentów poszukujących sposobu na odmłodzenie skóry i pozbycie się ubytków tkankowych. Każdy zabieg wykonywany jest u nas przez lekarzy i to przy wykorzystaniu wyłącznie certyfikowanych preparatów, takich jak Neauvia. Naszym priorytetem zawsze jest zapewnienie Pacjentom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortowej atmosfery.

Kiedy nie wykonuje się zabiegów kwasem hialuronowym?

Jeżeli Pacjentka cierpi na niektóre schorzenia lub przyjmuje wybrane leki, przeprowadzenie zabiegu kwasem hialuronowym niekiedy okazuje się niemożliwe. Każdy przypadek powinien być jednak konsultowany z lekarzem naszej Kliniki, który po uwzględnieniu indywidualnych czynników zdecyduje o możliwości wykonania tej procedury. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewna, czy kwas hialuronowy to coś dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu –nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo i zaproponują odpowiedni zabieg.

Najczęstsze przeciwwskazania do zabiegu organicznym kwasem hialuronowym to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • menstruacja,
 • choroby nowotworowe,
 • epilepsja,
 • przyjmowanie leków przeciwzapalnych, aspiryny,
 • aktywne stany zapalne skóry.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

0