AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Powody, dla których warto zdecydować się na zabieg Schwarzy

Schwarzy to innowacyjny system służący do wzmacniania mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje do tego celu technologię FMS (Focused Magnetic Stimulation), czyli skoncentrowaną stymulację magnetyczną.

Przedstawiamy osiem powodów, dla których warto zdecydować się na zabieg Schwarzy.   

1.     Wzmocnienie mięśni

Podczas zabiegu Schwarzy skoncentrowana energia elektromagnetyczna działa bezpośrednio na tkankę mięśniową, stymulując mięśnie do intensywnych skurczów. Impulsy generowane są niezależnie od funkcji mózgu, inaczej niż podczas normalnych treningów, co nie pozwala na fazę relaksacji. Po pełnej serii zabiegów mięśnie stają się mocne i dobrze wyrzeźbione.

2.     Redukcja opornej tkanki tłuszczowej

Poprzez stymulację nerwowo-mięśniową zabieg Schwarzy umożliwia również redukcję tkanki tłuszczowej. Impulsy elektromagnetyczne wyzwalają intensywne skurcze mięśni, które powodują lipolizę oraz apoptozę komórek tłuszczowych. Oznacza to, że tkanka tłuszczowa zostaje w bezpieczny sposób uszkodzona, a następnie samoczynnie usunięta przez organizm.

3.     Modelowanie sylwetki

Urządzenie Schwarzy działa na różne partie ciała. Dzięki specjalnym padom, dostosowującym się do kształtu ciała, możliwe jest wymodelowanie: brzucha, pośladków, ramion, ud oraz łydek.

4.     Ujędrnienie ciała

Redukcja tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni sprawiają, że ciało po zabiegu Schwarzy staje się jędrniejsze, a skóra bardziej napięta. Dla uzyskania kompleksowego efektu – wyszczuplenia i ujędrnienia ciała oraz wyrzeźbienia mięśni – polecamy połączenie tego zabiegu z mikrofalami Onda lub endermologią.

5.     Przyspieszenie efektów treningów

Schwarzy działa podobnie jak trening, ale w dużo szybszym tempie. Półgodzinny zabieg na brzuch odpowiada wykonaniu 800 brzuszków. Ponadto, w przeciwieństwie do zwykłego treningu, podczas jednego zabiegu Schwarzy zaangażowane są wszystkie mięśnie, np. w przypadku brzucha: proste, skośne i poprzeczne. Dlatego na zabieg ten decydują się nie tylko osoby, które mają problem z nadmierną masą ciała, ale również intensywnie trenujący sportowcy, którzy chcą wzmocnić efekty swoich treningów.

6.     Wspomaganie odchudzania

Zabieg Schwarzy powinien iść w parze z dietą i regularną aktywnością fizyczną. Dzięki temu można znacząco przyspieszyć efekty odchudzania. Zdrowy styl życia w połączeniu z tego typu zabiegami wyszczuplającymi, zmniejsza ryzyko otyłości brzusznej oraz chorób z nią związanych.

7.     Bezpieczeństwo

Brak interakcji skórno-naskórkowej z polem elektromagnetycznym oraz wbudowany system chłodzenia czynią zabieg Schwarzy bezpieczną i komfortową procedurą dla pacjenta. Nie ma ryzyka przegrzania czy uszkodzenia naskórka. Jedyne uczucie podczas zabiegu, to delikatna stymulacja mięśni. Trzeba mieć na uwadze, że zabieg ten nie jest dla każdego. Istnieje kilka przeciwwskazań, takich jak zaburzenia sercowo-naczyniowe, rozrusznik serca, elektroniczne implanty czy nowotwory. Zabiegu Schwarzy nie wykonuje się również kobietom w ciąży i podczas karmienia piersią. Z pełną listą przeciwwskazań zapozna Cię kosmetolog podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

8.     Efekty zauważalne już po jednym zabiegu

Już po pierwszej sesji urządzeniem Schwarzy obszar poddany zabiegowi staje się bardziej napięty i ujędrniony. Mięśnie są lepiej zarysowane i mocniejsze. Jednak dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie pełnej serii, czyli około 8 zabiegów. Procedurę wykonuje się dwa razy w tygodniu. Ostateczny, najbardziej wyrazisty efekt obserwuje się około 2–4 tygodnie po ostatniej sesji.

Zainteresował Cię ten zabieg wzmacniający mięśnie? Umów się na wizytę w Klinice Miracki Warszawa.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki