Wspomnienia z Międzynarodowego Kongresu IMCAS Paryż 2023

W dniach 26-28 stycznia odbył się 24 Międzynarodowy Kongres IMCAS Paryż, poświęcony najnowszym osiągnięciom naukowym w medycynie przeciwstarzeniowej. Największy Światowy Kongres medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii plastycznej to najważniejsze wydarzenie w świecie medycyny estetycznej, dlatego i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć!

IMCAS Paryż (International Master Course on Aging Science) była to już 24 edycja międzynarodowego Kongresu, odbywającego się w Paryżu. Rozbudowany program szkoleniowy z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, dermatologii i chirurgii obejmował najnowsze trendy, badania dotyczące zabiegów medycznych i chirurgicznych oraz innowacje i technologie ze świata medycyny estetycznej. Tegoroczne wydarzenie zebrało Ekspertów z ponad 130 krajów, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Karina Dudek-Miracka i doktor Krzysztof Miracki na bieżąco śledzą światowe nowości w medycynie estetycznej, dlatego nie mogło zabraknąć Ich w Paryżu. Na wyjątkowym wydarzeniu skupiającym światowej sławy ekspertów, najnowsze trendy i innowacje ze świata medycyny estetycznej. IMCAS Paryż było okazją do zapoznania się z wynikami najnowszych badań naukowych, wysłuchania doświadczeń światowych autorytetów, zobaczenia wyników pracy laboratoriów naukowo-badawczych, producentów preparatów i sprzętów używanych w medycynie przeciwstarzeniowej. Liczne szkolenia i aktywne uczestnictwo umożliwiały pogłębianie wiedzy w wielu aspektach zaawansowanej medycynie przeciwstarzeniowej. 

Państwo Miraccy aktywnie uczestniczą we wszystkich kongresach medycyny estetycznej. Wyznaczają światowe trendy i poszerzają wiedzę medyczną. Doskonale zdają sobie sprawę, że profesjonalizm, to nie tylko korzystanie z nabytej już wiedzy, ale stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji  poprzez udział w kongresach, szkoleniach, sympozjach i konferencjach.

Doktor Krzysztof Miracki regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i seminariach branżowych nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej. Państwo Miraccy chcą nieustannie dostarczać Pacjentom Kliniki Miracki nowoczesne i skuteczne terapie zabiegowe oraz najbardziej zaawansowane światowe technologie.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki