Skip to main content
,

Zadbaj o Swój wygląd na wakacje. Przygotuj się na Lato! Najnowsze promocje.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Podczas wakacji każda z nas chce wyglądać pięknie i czuć się doskonale w Swoim ciele. To idealny moment, aby zadbać o Swój wygląd, sylwetkę i kondycję skóry. W Klinice Miracki przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem przez całe lato i dłużej!

Ciało marzeń na lato

Pragniesz poprawić kondycję oraz wygląd swojej skóry, zawalczyć o smukłą sylwetkę, aby podczas wakacji czuć się swobodnie w kostiumie kąpielowym? Endermologia czyli masaż podciśnieniem to rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem. Endermologia jest szczególnie skuteczna w redukcji cellulitu. Terapia poprawia krążenie krwi i limfy, redukując obrzęki, a także zmniejsza widoczność nierówności podskórnych. 

Tylko do 18.06.2023 w Klinice Miracki możesz skorzystać z promocji na zabiegi endermologii oraz zabiegi na ciało w technologii High-Tech:

  • Gładka skóra bez cellulitu, smukła sylwetka

Kup pakiet 10 zabiegów endermologii i wybierz dowolne zabiegi na ciało w technologii High-Tech w cenie niższej lub jak w pakiecie! Promocja do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Przed wyjazdem na urlop chciałabyś zadbać o wygląd Swojej twarzy, pozbyć się zmarszczek lub poprawić owal twarzy? Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego z czerwonej serii to organiczne wypełniacze, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Czerwona seria wypełniaczy zawiera dodatki stymulujące: Glicynę, L-prolinę i naturalnie występujący w ludzkim organizmie minerał Hydroksyapatyt wapnia. Składniki te pobudzają procesy produkcji nowych włókien kolagenowych i wspomagają bioodnowę skóry. Naturalne pochodzenie preparatów odpowiada za długotrwałość efektów i zwiększone bezpieczeństwo.

Tylko do 11.06.2023 w Klinice Miracki możesz skorzystać z promocji na organiczne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego:

  • Pełne nawilżone usta, wypełnienie zmarszczek, modelowanie twarzy

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego 1 + 1 GRATIS*

Zabiegi z użyciem wypełniaczy – kwas hialuronowy. Kupując 1 ampułkę (1ml), drugą ampułkę (1ml) otrzymasz gratis. Gratis dotyczy ampułki tańszej lub w tej samej cenie. 1 + 1 gratis może wykorzystać 1 osoba w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Oferta ważna do 11.06.2023

Latem zapomnij o nieudanych tatuażach

Latem nie musisz się już martwić jak zasłonić tatuaż, który przestał Ci się podobać lub został wykonany pod wpływem impulsu. W Klinice Miracki skutecznie usuniesz każdy tatuaż, niezależnie od jego koloru czy obszaru ciała. Dr Krzysztof Miracki jako pierwszy wprowadził w Polsce technologię pikosekundową, dlatego nasi Specjaliści mają bogate doświadczenie.

Laser pikosekundowy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które stanowi przełom w medycynie estetycznej. Umożliwia laserowe odmładzanie, leczenie blizn i rozstępów, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego oraz leczenie zmian barwnikowych. 

Lasery pikosekundowe wykorzystują technologię ultrakrótkich impulsów. Jako jedyne rozbijają pigment barwnika na drobny pył, dzięki czemu barwnik jest znacznie szybciej eliminowany z organizmu. Usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuje przy zmniejszonej ilości zabiegów. Ultrakrótki impuls precyzyjnie dociera do głębokich warstw skóry, uruchamiając naturalne procesy naprawcze. Ze względu na niezwykle krótki kontakt wiązki laserowej ze skórą, podczas zabiegu nie zachodzi efekt termiczny, a co za tym idzie, ryzyko poparzeń oraz okres rekonwalescencji zostały zminimalizowane. 

Tylko do 18.06.2023 w Klinice Miracki możesz skorzystać z promocji na laserowe usuwanie tatuażu:

Promocja na wszystkie lasery pikosekundowe – usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Zyskaj idealnie gładkie ciało na lato

Marzysz o aksamitnie gładkiej skórze bez zbędnego owłosienia? Depilacja laserowa to doskonały sposób na gładką skórę bez podrażnień. Umożliwia usunięcie niechcianych włosków z każdego obszaru ciała, abyś mogła w pełni cieszyć się latem i piękną pogodą. Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej włoski stają się słabsze, cieńsze i zaczynają wypadać. Najnowocześniejsze technologie laserowe dostępne w Klinice Miracki umożliwiają depilację zarówno ciemnego owłosienia, jak i trudniejszych do usunięcia jasnych, cienkich włosków. Jesteśmy ekspertami laseroterapii, dlatego dobierzemy terapię najbardziej odpowiednią dla Twojego fototypu skóry, żeby zabieg był dla Ciebie w pełni bezpieczny i najbardziej skuteczny w walce o Twoją gładką skórę. 

Tylko do 18.06.2023 w Klinice Miracki możesz skorzystać z promocji na depilację laserową:

Pozbądź się niechcianego owłosienia w obszarze pach, ramion, wąsika. Depilacja laserowa w obszarze TUŁÓW, TWARZ, RĘCE. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

 

0