AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

6 najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki

Modelowanie sylwetki to jeden z najczęstszych powodów, z jakimi zgłaszają się do nas Pacjenci. W ofercie Kliniki Miracki znajduje się wiele zabiegów wyszczuplających, ujędrniających i modelujących ciało. Przedstawiamy sześć wybranych.

1.     HIFU Utims – modelowanie sylwetki przy pomocy ultradźwięków

Zabieg ten wykorzystuje technologię HIFU (Hight Intensive Focused Ultrasounds), czyli skoncentrowane ultradźwięki. Modelowanie sylwetki Utims możliwe jest dzięki redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawie napięcia skóry. Urządzenie HIFU, bez uszkadzania naskórka, rozgrzewa głębokie warstwy skóry, stwarzając idealne warunki do jej przebudowy. Wysoka temperatura dociera również do tkanki tłuszczowej, która zostaje uszkodzona, a następnie usunięta przez organizm. Lifting skóry w połączeniu z wyszczuplaniem przynosi widoczny, trwały i wielowymiarowy efekt.

2.     Vela Shape III – sposób na nieinwazyjne wyrzeźbienie ciała

Dzięki połączeniu podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego zabieg Vela Shape III stanowi jeden z najskuteczniejszych i jednocześnie najmniej inwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki. Podczerwień oraz fale radiowe podgrzewają tkanki do odpowiedniej temperatury, dzięki czemu komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu, a skóra pobudzona zostaje do produkcji włókien kolagenowych. Jednocześnie wykonywany jest masaż próżniowy, który dodatkowo pobudza krążenie i przyspiesza usuwanie uszkodzonych komórek z organizmu. Efektem jest wyraźne zmniejszenie obwodów ciała.

3.     Endermologia – modelowanie sylwetki poprzez masaż

Endermologia to bardzo popularny zabieg modelowania sylwetki. Jest skuteczny, niedrogi, można wykonywać go wielokrotnie w krótkich odstępach czasu, a do tego jest bardzo przyjemny i relaksujący. Zasada działania zabiegu polega na aktywacji naturalnego procesu lipolizy – komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i zamienione w energię. Na endermologię najczęściej decydują się osoby, które oczekują łagodnej, mało inwazyjnej oraz efektywnej terapii wyszczuplającej i ujędrniającej ciało.

4.     Liposukcja ultradźwiękowa – niezawodne wyszczuplanie sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo to bardziej inwazyjny sposób modelowania ciała niż trzy poprzednie zabiegi. Jeżeli jednak porównamy ją z klasyczną liposukcją, to jest od niej dużo bezpieczniejsza i wiąże się z mniejszym ryzykiem powikłań. Pozwala na bezpośrednie usunięcie znacznych ilości tkanki tłuszczowej i przynosi natychmiastowe efekty w postaci wyszczuplonej sylwetki. Zastosowanie ultradźwięków wpływa też na ujędrnienie i obkurczenie skóry w miejscu zabiegu, dzięki czemu staje się ona gładka i sprężysta. Co ważne, odessana tkanka tłuszczowa może zostać wykorzystana ponownie podczas zabiegu lipotransferu.

5.     Przeszczep tkanki tłuszczowej – kompleksowe modelowanie ciała

Lipotransfer, czyli przeszczep tkanki tłuszczowej, to zabieg modelowania sylwetki, który pozwala na powiększenie lub podniesienie wybranej części ciała przy pomocy własnego tłuszczu pobranego podczas liposukcji laserowej lub ultradźwiękowej. Lipotransfer w połączeniu z liposukcją stanowi jedną z najbardziej skutecznych metod modelowania sylwetki. W ten sposób można wyszczuplić części ciała podatne na odkładanie się tkanki tłuszczowej, np. brzuch i jednocześnie poprawić kształt zbyt małych piersi czy płaskich pośladków. Procedurę tę polecamy osobom, które marzą o spektakularnej, ale naturalnej metamorfozie.

6.     Lipoliza iniekcyjna – redukcja tłuszczu bez skalpela

Lipoliza iniekcyjna to rewolucyjna metoda wyszczuplania sylwetki poprzez wstrzykiwanie preparatu na bazie fosfatydylocholiny bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Substancja ta inicjuje rozpad komórek tłuszczowych, które następnie transportowane są do wątroby, a potem usuwane z organizmu. Zabieg ten przynosi znakomite rezultaty w redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Pozwala na utratę nawet kilku centymetrów w obwodach ciała. Zastosowany preparat dodatkowo odżywia i regeneruje skórę, wpływając na jej ujędrnienie.

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów na temat modelowania sylwetki w Klinice Miracki w Warszawie.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki