Menu

Doktor Miracki ambasadorem marki NEAUVIA MAN

Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, że doktor Krzysztof Miracki dołączył do grona ambasadorów medycznych marki Neauvia Organic Man. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 23 maja w warszawskim Artis Wellnes Club doktor Miracki wraz z pozostałymi ambasadorami marki: doktorem Pawłem Kubikiem, doktorem Piotrem Zawodnym oraz doktorem Michałem Kaniowskim odpowiadali na pytania związane z tym specyficznym, bo skierowanym wyłącznie do mężczyzn, produktem.

Bardzo długo nasi Pacjenci czekali na produkt tak precyzyjnie dopasowany do potrzeb męskiej skóry. Podobnie lekarze – tłumaczył podczas konferencji doktor Miracki. – To oczywiste dla każdego lekarza medycyny estetycznej, że męska skóra ma zupełnie inną specyfikę niż skóra kobiety, w inny sposób podlega procesom starzenia, w inny sposób reaguje na czynniki zewnętrzne. Dlatego też, wymaga całkowicie odmiennej pielęgnacji.

Jak zapewnił podczas spotkania prasowego doktor Miracki, nowy produkt Neauvia spełnia wszystkie specyficzne wymogi męskiej skóry, dzięki czemu odpowiednio podany, aplikowany przez profesjonalnego lekarza medycyny estetycznej podkreśli męskie rysy, nada wyrazu całej twarzy przy jednoczesnym widocznym efekcie odmłodzenia i ujędrnienia.

Wszystkich Panów zainteresowanych szczegółami zabiegów z wykorzystaniem preparatu Neauvia Organic Man zapraszamy do Kliniki Miracki, gdzie nasi lekarze służą profesjonalnym doradztwem oraz wykonaniem zabiegu na najwyższym poziomie. W najbliższej przyszłości będziemy mogli zaprosić Panów również do zakupu profesjonalnych kosmetyków z linii Neauvia Organic Man.
IMG_1502IMG_1489IMG_1478IMG_1467

Neauvia

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej