Menu

Laser Lunula, czyli recepta na zdrowe i piękne paznokcie

Laser Lunula – rewolucyjna terapia dla paznokci – nie tylko w obszarze leczenia grzybicy, ale tez ogólnego wzmocnienia, regeneracji i odmłodzenia paznokci, zawitał w w pierwszym tygodniu czerwca do Kliniki Miracki. Dzięki niemu – już teraz możecie Państwo korzystać z szerokich możliwości tego innowacyjnego urządzenia.

Więcej o szczegółach zabiegów piszemy w sekcjach poświęconych poszczególnym wskazaniom:
REGENERACJA PAZNOKCI
LECZENIE GRZYBICY
Całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny dla Pacjenta, o szybkiej procedurze zabiegowej (jedna sesja dla jednej dłoni lub stopy trwa zaledwie 12 minut) laser Lunula jest obecnie najnowocześniejszą i bardzo skuteczną metodą leczenia grzybicy paznokci. Jednak grzybica paznokci to nie jedyne wskazanie do leczenia laserem Lunula – jego właściwości i kompleksowe działanie na obszar całego paznokcia i okalających tkanek powodują, że terapię Lunula stosujemy również podczas przywracania do zdrowej kondycji paznokci przeforsowanych zabiegami manicure i pedicure – na przykład chcąc zregenerować paznokcie nadwyrężone żalami czy lakierami hybrydowymi.
Innym wskazaniem dla leczenia laserem Lunula jest wzmocnienie paznokci osób intensywnie uprawiających sporty, a szczególnie sporty biegowe – mocno obciążane paznokcie stóp tracą twardość, elastyczność i gładkość a w efekcie zaczynają chorować. Troska o zdrowie stopy, a zwłaszcza dobrą kondycję paznokci powinna być dla każdego biegacza, nawet amatora, jednym z podstawowych zadań pielęgnacyjnych. Dlatego szybka i skuteczna terapia Lunula, która pozwala znacząco wzmocnić i odmłodzić paznokcie może być podstawowym krokiem profilaktycznym w celu zapewnienia sobie zdrowia i komfortu przy aktywnym trybie życia.
Nasza Klinika już od początku czerwca zaprasza na konsultacje i zabiegi Lunula – niezależnie od wskazania i Państwa potrzeb. Nasi kosmetolodzy z przyjemnością doradzą Państwu optymalny plan zabiegowy, przekażą pełne informacje dotyczące leczenia i profilaktyki a przede wszystkim profesjonalnie i z zaangażowaniem przeprowadzą zabiegi.
Zespół zabiegowy Kliniki Miracki został przeszkolony i certyfikowany z zakresu obsługi lasera Lunula.
2016-06-08 14.02.09 2016-06-08 14.02.48 2016-06-08 14.01.292016-06-08 14.51.27

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej