AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Lipoliza

Lipoliza w zasadzie jest procesem chemicznym, który prowadzi do rozpadu trójglicerydów. To właśnie z niego korzysta popularny zabieg medycyny estetycznej, polegający na usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest ona wyjątkowo uporczywa, a więc nie da się jej zredukować dietą i ćwiczeniami.

Lipoliza – rodzaje

Zabieg lipolizy możemy podzielić na cztery podstawowe rodzaje. Należą do nich: Lipoliza laserowa – jedna z nowocześniejszych metod, nie tylko rozpuszcza nadmiar tłuszczu, lecz także pobudza wytwarzanie włókien kolagenowych, dzięki czemu od razu ujędrnia tkankę. Lipoliza ultradźwiękowa – inaczej nazywana kawitacyjną, również bardzo skuteczna, polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych dzięki rozgrzewającej głowicy, emitującej ultradźwięki. Lipoliza iniekcyjna – opiera się na zastrzykach z substancji rozpuszczającej tkankę tłuszczową. W jej przypadku dość długo w miejscu zabiegowym utrzymuje się stan zapalny, jednak jest to dobra metoda do zastosowania na niewielkich obszarach, np. przy lipolizie podbródka. Kriolipoliza – jeden z nowszych zabiegów – tłuszcz rozpuszcza się tu pod wpływem zimna emitowanego przez specjalną głowicę.

Lipoliza – wskazania

W przypadku lipolizy do wskazań do zabiegu należą: uporczywa tkanka tłuszczowa, zgromadzona w jednym miejscu, tłuszczaki, ginekomastia czy podwójny podbródek. Zabieg tego typu zalecany jest osobom z niewielką nadwagą lub o wadze normalnej – nie będzie skuteczny w przypadku osób otyłych.

Lipoliza – efekty

Dzięki zabiegowi lipolizy można osiągnąć: zmniejszenie obwodu wybranej partii ciała o kilka cm, poprawę metabolizmu komórek, wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki, odżywienie i regenerację skóry oraz poprawę mikrokrążenia.

Polecane zabiegi lipolizy:

Liposukcja ultradźwiękowa – Vaser Lipo Lipotransfer Adivive – przeszczep tkanki tłuszczowej Lipoliza iniekcyjna Redukcja tkanki tłuszczowej laserem iLipo Endermologia LPG Alliance SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut Lipotransfer Adivive

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki