AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pakiety estetyczne

Pakiety estetyczne to zestawy czy serie zabiegów, które mogą być odgórnie określone, a także stanowić indywidualny wybór, dostosowany do potrzeb pacjenta. Termin ten bardzo często występuje w medycynie estetycznej, a także w gabinetach SPA. Pakiety estetyczne dotyczą zarówno powtórzenia jednego rodzaju zabiegu, jak również kilku, wzajemnie korelujących.

Pakiety estetyczne – zastosowanie

Pakiety estetyczne w przypadku zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dotyczą przede wszystkim tych działań, które wymagają kilkukrotnego powtórzenia w celu uzyskania pełnego efektu. Przykładem mogą tu być sesje depilacji laserowej, której rezultaty widoczne są dopiero po całej serii zabiegów. Pakiety estetyczne zalecane są także w przypadku różnych zabiegów wzajemnie się uzupełniających, które mają podobne działanie, a także zakres – dotyczą tego samego obszaru ciała bądź twarzy. Pakiety estetyczne można również spotkać w salonach SPA, które uwzględniają serie masaży, peelingów czy innych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących.

Pakiety estetyczne – działanie

Pakiety estetyczne zazwyczaj uwzględniają określoną ilość oraz rodzaj zabiegów, które należy wykonać w przeciągu określonego odgórnie czasu. Najczęściej wlicza się do nich również wizytę wstępną, odbywaną w celu konsultacji. Występują w różnym zakresie cenowym, w zależności od rodzaju i ilości zabiegów. Pakiety estetyczne najczęściej dotyczą:

Depilacji ciała (usuwania owłosienia)

Zabiegów odmładzających 

Redukcji cellulitu

Usuwania tatuażu

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki