AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pelikany

Pelikany – informacje ogólne:

Obwisła skóra na ramionach potocznie określana jest mianem pelikanów. Pod wpływem starzenia, nadmiaru tkanki tłuszczowej i braku aktywności fizycznej, skóra na ramionach traci jędrność i wiotczeje, co wywołuje nieestetyczny efekt. Jest to także częsty rezultat zbyt gwałtownego chudnięcia, kiedy po utracie tkanki tłuszczowej pozostaje zwiotczała skóra.

Pelikany – zapobieganie:

Jedyną metodą zapobiegającą powstawaniu pelikanów jest aktywność fizyczna nastawiona na wzmacnianie mięśni tricepsu (mięśni tylnej części ramion). Bez odpowiednich ćwiczeń pelikany mogą pojawić się nawet u szczupłych osób. Najlepsze ćwiczenia angażujące mięśnie odpowiedzialne za likwidację pelikanów to podnoszenie ciężarków za głową i pomki, choć wzmocnić triceps można także pływając, grając w tenisa czy siatkówkę. Te sporty działają zapobiegawczo przeciw powstawaniu pelikanów.

Pelikany – zabiegi:

Z upływem czasu coraz trudniej jest zapobiegać powstaniu pelikanów, zwłaszcza jeśli prowadzimy siedzący tryb życia. Walka z obszernymi pelikanami jest bardzo trudna, wymaga wielu wyrzeczeń i solidnych treningów, które nie zawsze przynoszą efekty. Doskonałym rozwiązaniem problemu pelikanów są zabiegi medycyny estetycznej. Liposukcja ultradźwiękowa i laserowa, lipoliza czy zabiegi HIFU to jedne z wielu kuracji przynoszących rewelacyjne rezultaty. Dzięki nim można usunąć zbędną tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę ramion, skutecznie pozbywając się nieestetycznych pelikanów.

Przykładowy efekt:

Polecane zabiegi na pelikany:

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo
Liposukcja laserowa – LipoLife 3G 
Lipoliza iniekcyjna
Liposukcja z lipotransferem
HIFU Sono Queen 
HIFU Utims
HIFU Ultraformer III 
Vela Shape III
SculpSure
Endermologia LPG Alliance

 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki