NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Plastyka pochwy i krocza

Plastyka pochwy i krocza jest zespołem zabiegów z zakresu kosmetoginekologii i w swoim działaniu bazuje na połączeniu technologii chirurgii plastycznej i ginekologii.

Plastyka pochwy i krocza – wskazania i efekty

Plastyka pochwy i krocza jest wskazana kobietom, które mają zniekształcone wargi sromowe, najczęściej po licznych porodach. Większość metod wykorzystywanych w ginekologii plastycznej daje bardzo szybkie rezultaty, prowadząc do uelastycznienia i odmłodzenia mięśni waginalnych. Poprawienie stanu napięcia mięśni waginalnych pozwala kobietom silniej odczuwać doznania seksualne.

Plastyka pochwy i krocza – charakterystyka

Zabiegi plastyczne pochwy i krocza charakteryzują się spektakularnymi efektami w poprawienie wyglądu i funkcjonalności narządów płciowych kobiet. Metody chirurgii plastycznej pozwalają na korekcję operacyjną defektów powstających po porodach i wrodzonych mankamentów anatomicznych.

Plastyka pochwy i krocza – zabiegi

Do najczęstszych zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej należy plastyczna operacja pochwy i krocza. Zabiegi są zaliczane do bardzo delikatnych i wymagających odpowiedniego doświadczenia chirurgicznego.

Plastyka pochwy i krocza – przebieg

Zabiegi plastyki pochwy i krocza przeprowadzane są zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym. Metoda bazuje na wykonaniu nacięcia na tylnej powłoce wejścia do pochwy, a następnie usunięciu nadmiaru tkanki. Wejście do pochwy jest specjalistycznie zaszywane zgodnie z preferencjami pacjentek. Zabieg plastyczny pochwy wykonywany jest na błonie śluzowej lub mięśniowej. Po przeprowadzeniu zabiegu pochwy, specjalista zaczyna plastykę krocza. W rezultacie wzrasta jakość życia seksualnego.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki