AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka ramion

Plastyka ramion, czyli brachioplastyka, to zabieg polegający na usunięciu zbędnej, zwisającej skóry z obszaru ramion. W wielu przypadkach łączy się też z odsysaniem tkanki tłuszczowej. Zabieg ma na celu również przywrócenie jędrności skórze ramion, jeśli np. wcześniej u pacjenta nastąpił gwałtowny spadek masy ciała.

Plastyka ramion – przebieg

W zależności od decyzji lekarza i obszaru poddanego terapii plastykę ramion przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zabieg trwa około godziny, a pacjent zostaje w klinice przez jedną dobę. Linia cięcia, a także kształt blizny pozabiegowej przebiega wzdłuż przyśrodkowej części ramienia oraz w tzw. dole pachowym. Pacjent skierowany do zabiegu brachioplastyki musi być zdrowy i przejść odpowiednie badania (np. morfologia i płytki krwi, OB, EKG, wskaźniki krzepnięcia APTT, RTG klatki piersiowej, jonogram, mocznik, kreatynina i inne). Przed przystąpieniem do terapii pacjent musi zrezygnować z palenia tytoniu, a także odstawić leki powodujące zaburzenia krzepliwości krwi.

Plastyka ramion – przeciwwskazania i zalecenia pozabiegowe

Zabiegu plastyki ramion nie przeprowadza się u kobiety w ciąży, jak również nie zaleca się wykonywania go w okresie okołomiesiączkowym. Poza tym istnieją inne przeciwwskazania do terapii: cukrzyca, nieustabilizowane ciśnienie tętnicze, choroby układu krążenia. Ostateczny efekt plastyki ramion jest widoczny po 3 miesiącach. Trzeba jednak wystrzegać się wahań ciała, bo to może popsuć efekty zabiegu. Na operowane miejsce zakładany jest opatrunek uciskowy, który zdejmuje się po około czterech tygodniach, szwy zaś zdejmowane są po 7-10 dniach.

Zalecane zabiegi plastyki ramion:

Lipoliza ultradźwiękowa Vaser Lipo
Lipotransfer
Lipoliza iniekcyjna
iLipo
Liposukcja z lipotransferem
Sono Queen 
Endermologia LPG Alliance
ULTRAFORMER III
Vela Shape III
SculpSure
Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki