Podniesienie biustu

Podniesienie biustu, inaczej plastyka piersi to zabieg, które stosowany jest w celu ujędrnienia zwiotczałej skóry na piersiach. Czynnikami przyczyniającymi się do pogorszenia prezencji tego wyjątkowego atutu kobiecego ciała są siły grawitacji oraz osłabienie tkanek. Terapia przynosi rewelacyjne i długotrwałe rezultaty. Efekt końcowy kuracji to widoczna poprawa wyglądu i kształtu biustu. Obwisłe piersi najczęściej występują po ciąży, jako efekt uboczny diety i odchudzania, a także wskutek postępujących procesów starzenia się. Niezależnie od przyczyny ich powstawania wywołują jednak często dyskomfort psychiczny i niepewność. W takich sytuacjach, warto podjąć leczenie, które nie tylko wpływa na poprawę prezencji, ale również zwiększa pewność siebie.

Podniesienie biustu – wskazania

Wskazaniem do plastyki piersi jest utrata objętości i kształtu biustu po ciąży. Podniesienie biustu polecane jest w przypadku pań o zwiotczałej skórze na piersiach z powodu procesu starzenia się. Ponadto, czynnikiem kwalifikującym do zabiegu są obwisłe piersi, które powstały w wyniku utraty dużej masy ciała. Kobiety niezadowolone z wyglądu swojego biustu mogą też zadbać o ujędrnienie biustu metodami mniej inwazyjnymi.

Podniesienie biustu – przygotowanie do zabiegu

Po przeprowadzonym wywiadzie lekarskim, należy wykonać wskazane przez lekarza badania. Na dwa tygodnie przed plastyką piersi, trzeba zaprzestać przyjmowania aspiryny i jej pochodnych. Ponadto, na cztery tygodnie przed zastosowaniem podniesienia piersi, dobrze jest rzucić lub ograniczyć palenie tytoniu. Warto też przygotować ewentualną listę leków, na które kobieta jest uczulona. Co istotne, w dniu zabiegu wymagane jest bycie na czczo.

Podniesienie biustu – metody leczenia

Poza podniesieniem biustu, poprawa wyglądu piersi możliwa jest również poprzez zastosowanie innych metod leczenia, jakimi dysponuje obecnie medycyna estetyczna. I tak, pozytywne rezultaty przynosi zastosowanie, między innymi radiofrekwencji, która rozgrzewa włókna kolagenowe powodując obkurczenie i ujędrnienie biustu. Rewelacyjne efekty powoduje też wykorzystanie endermologii, czyli liftingu za pomocą endomasażu oraz lipotransferu. W kuracji, mającej na celu podniesienie biustu, świetnie sprawdza się też wykorzystanie technologii ultradźwiękowej, której działanie jest uznawane za najmniej inwazyjne.

Polecane zabiegi, związane z podniesieniem biustu

Skuteczne zabiegi, polecane w przypadku chęci podniesienia biustu to, m.in.:

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

Lipoliza ultradźwiękowa Vaser Lipo

Nici liftingujące APTOS

Nici liftingujące PDO

Mezoterapia igłowa

Karboksyterapia

Liposukcja z lipotransferem

Sono Queen

Endermologia LPG Alliance

Lifting ultradźwiękowy

Vela Shape III

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki