Powiększanie pośladków

Zabieg powiększania pośladków jest skierowany do osób, którym nie odpowiada kształt ich sylwetki. Jeśli ćwiczenia fizyczne nie pomagają, można zwrócić się o pomoc do specjalistów medycyny estetycznej. Osoby, które nie chcą zbyt dużej ingerencji w zmianę swojej figury, jaką są implanty pośladków, powinny zdecydować się na zabieg lipotransferu. Polega on na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest jej za dużo (np. na brzuchu, udach) oraz wszczepieniu jej tam, gdzie jest jej za mało – czyli w pośladki. W ten sposób Pacjenci otrzymają większe i jędrniejsze pośladki oraz ich sylwetka zostanie wymodelowana. Zabieg jest bezpieczny, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Efekty utrzymują się nawet do kilku lat.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg wymaga konsultacji z lekarzem, który może zlecić wykonanie dodatkowych badań. Poza tym, Pacjenci nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu, wystarczy, że zastosują się do zaleceń specjalisty.

Przeciwwskazania

Zabieg lipotransferu, który ma za zadanie powiększyć pośladki, nie może zostać przeprowadzony u kobiet w ciąży oraz tych, które karmią piersią. Panie, które mają miesiączkę, muszą wybrać taki termin, w którym nie będą jej przechodzić. Infekcje skórne, zakrzepica oraz skłonności do powstawania bliznowców także uniemożliwiają przeprowadzenia lipotransferu.

Zalecenia pozabiegowe

Po wykonanym zabiegu skóra jest opuchnięta, mogą pojawić się także zasinienia, które znikają po kilku dniach. Lekarze zalecają noszenie odzieży uciskowej (przez około dwa tygodnie). Należy również unikać dużego wysiłku fizycznego oraz gorących kąpieli.

Polecany zabieg powiększania pośladków:

Liposukcja połączona z lipotransferem

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki