AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pryszcze miejsca intymne

Pryszcze miejsca intymne – informacje ogólne:

Gdy pojawia sią problem, w okolicy miejsc intymnych, to bardzo często odkładamy wizytę u lekarza na później. Temat naszych genitaliów jest często tematem tabu i właśnie dlatego nie idziemy z naszym problemem do ginekologa. Często wstydliwym schorzeniem wielu kobiet są pojawiające się pryszcze na naszych narządach rodnych. Małe, ropne krostki ukazujące się najczęściej po depilacji, powstają na skutek zapalenia mieszków włosowych. Dzieje się tak przez źle dobraną metodę depilacji. Czy oznacza to jednak, że jesteśmy skazane na pryszcze i nie możemy zapobiegać ich powstawaniu?

Pryszcze miejsca intymne – zapobieganie:

By jak najlepiej przeciwdziałać problemowi pryszczy miejsc intymnych, należ przyjrzeć się bliżej sposobowi, w jakim powstają. Głównym czynnikiem jest nadmierne wydzielanie łoju skórnego, który wraz z potem i innymi zanieczyszczeniami, sprzyja ich pojawianiu się. Dlatego, by zapobiegać takiej sytuacji, warto jest się zastanowić, czy nosimy odpowiednią bieliznę – musi być ona lekka. Być może krosty pojawiły się na skutek naszego nowego żelu pod prysznic, który nas uczulił? Albo w wyniku nieumiejętnej depilacji maszynkami, które podrażniają skórę, przez co doprowadzają do zapalenia mieszków włosowych, bądź wrastania włosków.

Pryszcze miejsca intymne – zabiegi:

Zabiegiem mogącym pomóc nam w pozbyciu się pryszczy miejsc intymnych będzie depilacja laserowa okolic naszego bikini. Metoda ta z pewnością uchroni nas przed podrażnieniami skóry oraz wrastaniem włosków. Gdy wykluczymy alergię oraz podrażnienia od bielizny, a problem nie zniknie – udajmy się do lekarza. Przede wszystkim pamiętajmy o nie wyciskaniu pryszczy, gdyż możemy tylko pogorszyć naszą sytuację.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki