NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Pryszcze pod żuchwą

Pryszcze pod żuchwą – informacje ogólne:

Pryszcze na linii żuchwy mają wiele czynników powstawania – jednym z nich jest okres dojrzewania – podczas nadmiernie wydzielanych hormonów. Jednak nie jest to jedyny czynnik ujawniania się tych nieestetycznych krost. Osoby dorosłe również mogą zmagać się z tym problemem – podczas trądziku dorosłego. Schorzenie to stosunkowo często pojawia się u dorosłych, odbierając im pewność siebie, gdyż owe pryszcze nie znikają tak łatwo, jak byśmy tego chcieli. W tym przypadku pryszcze mają swoje źródło w zaburzeniach hormonalnych, a także stresie.

Głównymi przyczynami powstawania wyprysków na twarzy jest niewłaściwa dieta. Nasza cera daje nam to do zrozumienia, gdy spożywamy zbyt dużo fast foodów, gazowanych napoi, sztucznych barwników oraz konserwantów.

Pryszcze pod żuchwą – zapobieganie:

Aby jak najskuteczniej zapobiegać powstawaniu pryszczy na linii żuchwy, musimy ograniczyć w naszej diecie spożywanie niezdrowego jedzenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie również używanie toników oczyszczających, których głównym celem jest utrzymanie właściwego pH naszej skóry. Redukująco na pryszcze zadziała także żel oczyszczający. Musimy przede wszystkim pamiętać o starannym  dbaniu o higienę twarzy.

Pryszcze pod żuchwą – zabiegi:

Niektóre zabiegi, które pomogą nam w znacznym stopniu pokonać pryszcze na żuchwie, możemy wykonać samodzielnie w domu. Stosując peelingi, usuniemy nadmiar łoju skórnego oraz martwy naskórek z twarzy. Warto również poszukać preparatów zawierających w swoim składzie cynk, aloes oraz kwas salicylowy. Gdyby jednak to nie przynosiło skutecznych efektów, możemy również skorzystać z pomocy, jaką oferuje nam medycyna estetyczna. Oznacza to, że na jej rynku dostępne jest laserowe leczenie naszego schorzenia.

Sebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Terapia światłem LED

Alma Harmony Acne

Alma Harmony iPixel

Cosmelan

Maska tretinoinowa

Peeling chemiczny

PRX

Peeling Salipeel Lic

Sebacia

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki