AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Rekonstrukcja włosów przeszczepem

Rekonstrukcja włosów to najczęściej zabieg fryzjerski mający na celu naprawę uszkodzonych pasm. Najczęściej rekonstrukcję przeprowadza się na włosach zniszczonych przez zabiegi fryzjerskie. Niekiedy rekonstrukcją włosów można nazwać również ich zagęszczenie, np. za pomocą przeszczepu. Cena rekonstrukcji włosów waha się od nieco ponad 100 zł, jeżeli dotyczy włosów na ich długości, do nawet ok. 10 tys. zł za rozległy przeszczep.

Rekonstrukcja włosów na długości

Rekonstrukcja włosów polega na nałożeniu na nie specjalnego preparatu, który głęboko wnika we włókno, uzupełniając jego ubytki. W skład tego typu produktów mogą wchodzić różne substancje. Jednym z najpopularniejszych tego typu zabiegów jest keratynowa rekonstrukcja włosów, której efektem jest również prostowanie pasm. Częstym wyborem jest również rekonstrukcja włosów kolagenem, który poza uzupełnianiem ubytków dodatkowo nawilża, w tym nie tylko pasma, lecz także skórę głowy.

Rekonstrukcja włosów od nasady

Rekonstrukcja włosów może polegać również na działaniach na skórę głowy. Może to być odżywienie tkanki bądź po prostu przeszczep włosów. Do skutecznych zabiegów należy przede wszystkim mezoterapia. Może ona polegać na wprowadzaniu pod skórę specjalnych preparatów, co znacznie wzmacnia włosy i odżywia je od nasady. Jest to tzw. mezoterapia igłowa. 

Najbardziej spektakularne efekty rekonstrukcji włosów może dać ich przeszczep. Zabieg ten polega na pobraniu mieszków włosowych z owłosionej skóry i przeszczepienie ich w miejsce występowania łysiny.

Rekonstrukcja włosów – efekty

Rekonstrukcja włosów na długości przynosi natychmiastowe efekty w postaci ich wyraźnego wzmocnienia i poprawy kondycji. Pierwsze efekty mezoterapii widoczne są już wkrótce po pierwszym zabiegu. Z kolei na efekty przeszczepu włosów należy poczekać ok. 3 miesięcy, przy czym pełen efekt zabiegu widoczny jest dopiero po 1-1,5 roku.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki