AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna jest dodatkowym terminem konsultacji z lekarzem w przypadku zastosowania terapii antybiotykowej, po operacji i zabiegach w okresie rekonwalescencji, w celu skontrolowania procesu zdrowienia i szybkiej reakcji na wystąpienie ewentualnych powikłań.

Wizyta kontrolna – zastosowanie

Wizyta kontrolna nie zawsze jest zalecana przez lekarza. Przy mniej groźnych chorobach, a także rutynowych zabiegach, ponowna konsultacja ze specjalistą nie jest konieczna, a na wizytę należy umówić się jedynie w przypadku wystąpienia niepokojących symptomów. Wizyta kontrolna zalecana jest przede wszystkim: Po zastosowaniu przez internistę terapii antybiotykiem lub zastosowania leczenia, które wymaga dalszej diagnostyki Po wykonanym zabiegu, szczególnie zabiegach inwazyjnych, w celu skontrolowania procesu gojenia się ran, ocenie stanu zdrowia i efektów zabiegu Po operacji, w celu kontroli gojenia się ran, zdjęciu ewentualnych szwów, a także wykluczeniu wystąpienia powikłań, a także ocenie stanu zdrowia i tempa rekonwalescencji oraz zastosowania ewentualnego leczenia dodatkowego Przy zastosowaniu próbnego leczenia w celu ustalenia jego skuteczności i ewentualnej zmiany leków Po urazach wymagających usztywnienia i dalszej rehabilitacji.

Wizyta kontrolna w medycynie estetycznej

W medycynie estetycznej wizyta kontrolna odgrywa bardzo istotną rolę przede wszystkim ze względu na to, że efekty niektórych zabiegów widoczne są dopiero po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu, a często, po ustąpieniu obrzęków i procesie gojenia. Wizyta kontrolna pozwala wówczas ocenić skuteczność zabiegu i uwzględnić ewentualne poprawki.

Polecane zabiegi:

Konsultacja lekarska

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki