Wypełnienie policzków

Wypełnienie policzków to zabieg, który ma na celu ujędrnienie skóry w obrębie kości policzkowych. Wraz z upływem czasu bowiem, skóra na tym obszarze opada, natomiast pojawiają się na niej fałdy i pogłębia się widoczność zmarszczek i bruzd. Obecnie, dzięki medycynie estetycznej możliwe jest modelowanie policzków, a także wolumetria twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Niweluje to oznaki starzenia oraz przyczynia się odmłodzenia wyglądu i odświeżenia wizerunku twarzy. Istnieją również inne metody, które doskonale wpływają na modelowanie owalu twarzy. Dobór metody leczenia zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji Pacjenta.

Wypełnienie policzków – wskazania

Wskazaniem do zabiegu modelowania policzków kwasem hialuronowym jest utrata objętości w obrębie kości policzkowych. Dotyczy to również przypadku występowania na tym obszarze wiotkiej skóry, z fałdami, które stwarzają wrażenie opadającej i zmęczonej twarzy. Widoczna poprawa prezencji twarzy możliwa jest również dzięki zastosowaniu nici liftingujących, a także terapii laserowej. W sytuacji potrzeby modelowania policzków, sprawdzoną kuracją jest też wolumetria, wykorzystanie ultradźwięków oraz bezinwazyjnego termoliftingu.

Wypełnienie policzków – zabieg wolumetrii twarzy

Zabiegiem, który przyczynia się nie tylko do wypełnienia policzków, ale i do odświeżenia wyglądu całości twarzy jest wolumetria. W tym wypadku, można liczyć na modelowanie owalu twarzy poprzez spektakularną poprawę jej proporcji. Najpierw lekarz smaruje skórę kremem znieczulającym, a potem wstrzykuje za pomocą cienkiej kaniuli kwas hialuronowy. Co istotne, tego rodzaju kuracja jest szybka, nieinwazyjna, bezkrwawa, nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji oraz nie pozostawia blizn.

Wypełnienie policzków – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do wypełnienia policzków jest ciąża i karmienie piersią, nowotwory, aktywne zmiany skórne, takie jak trądzik czy opryszczka, infekcje wirusowe lub bakteryjne, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, nerek, serca, a także uczulenie na którykolwiek składnik preparatu wypełniającego.

Polecane zabiegi, związane z wypełnieniem policzków

Endermolift

Wypełniacz

Neauvia Organic

Nici liftingujące Happy Lift

Nici liftingujące Silhouette-Soft

Sono Queen – nieinwazyjny lifting US

Ultraformer III – lifting ultradźwiękowy

Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy

Ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki