AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Zatkane pory

Zatkane pory – informacje ogólne:

Zatkane pory mogą dopaść, tak na dobrą sprawę, każdego. To właśnie w nich osadzają się zanieczyszczenia, które niosą w dalszym postępowaniu niemiłe objawy. Nasze pory najczęściej zapychają się w wyniku rozszerzania. To właśnie wtedy, łatwiej osadzają się w nich różne, drobne nieczystości. W głównej mierze należą do nich: pot, martwy naskórek, łój skórny, a także bakterie. Ich obecność niesie ze sobą pewne konsekwencje. Najczęściej, w wyniku zatkania się naszych porów, pojawiają się wągry, pryszcze i inne krosty. Warto pamiętać, że pory nie tylko znajdują się na naszej twarzy, ale praktycznie na całym ciele. Dlatego niezwykle ważne jest przestrzeganie odpowiedniej higieny.

Zatkane pory – zapobieganie:

Zatykanie porów wiąże się, przede wszystkim, ze złą higieną. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy przestrzegamy jej w sposób właściwy. Jeżeli pory zatykają się najczęściej na naszej twarzy, to należy stosować żele oczyszczające i płyny do demakijażu. Nigdy nie chodź spać w makijażu, który przyczynia się do zatykania porów! Warto również stosować toniki, które oprócz właściwości oczyszczających, pomagają utrzymać właściwe pH naszej skóry. Jeżeli pory zatykają się na Twoich nogach – to rozważ zmianę depilacji. Maszynki do golenia najczęściej przyczyniają się do powstawania krost właśnie przez zatykanie porów.  Wynika to przede wszystkim z ich niedokładności.

Zatkane pory – zabiegi:

Na zatkane pory najlepszym rozwiązaniem są peelingi. To właśnie one usuwają nadmiar martwego naskórka, który osadza się w porach. Oprócz czyszczenia naszej skóry, czynią ją jedwabiście gładką. Jeśli sam peeling to za mało – koniecznie udaj się do kosmetyczki. Być może zabieg mikrodermabrazji okaże się zbawienny dla Twojej skóry. Zabieg ten polega na ścieraniu kolejnych warstw naskórka z zastosowaniem mikrokryształków. Nie jest to jednak jedyna terapia, którą kosmetyczka może wykonać. Przede wszystkim pamiętaj, by pojawiających się krost oraz wągrów (powstających w wyniku zatkania porów) nie wyciskać. Przez nieumiejętny sposób możesz tylko pogorszyć swój problem.

Peeling chemiczny
Peeling „Whitening”
Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial
Maska Skin Fit
Peeling Refresh
Peeling Retises CT
Mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym
Kwas hialuronowy
Peeling PRX
Sculptra
Mezoterapia igłowa
Fotoodmładzanie Dye VL
Laserowe odmładzanie twarzy – iPixel
Odmładzanie laserowe Clear Lift
Dermabrazja laserowa – Fotona

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki