AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Złuszczanie naskórka

Złuszczanie naskórka, nazywany także peelingiem, to zabieg wykonywany przez kosmetologa lub dermatologa. Polega na usunięciu martwych komórek naskórka, co sprawia, że skóra jest zregenerowana oraz odmłodzona. Peelingi leczą przebarwienia oraz usuwają zmarszczki. Są to bezpieczne zabiegi dedykowane osobom, które nie chcą wyraźnych ingerencji w swój wygląd. Złuszczanie naskórka można podzielić na: mechaniczny, chemiczny oraz fizyczny.

Złuszczanie naskórka – kto może zapisać się na zabieg?

Zabieg złuszczający naskórek jest przeznaczony dla tych osób, którym zależy na poprawie wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Szczególnie poleca się go osobom, które:

mają trądzik oraz blizny potrądzikowe

mają skórę przesuszoną lub łojotokową

mają przebarwienia na dekolcie i dłoniach

utraciły jędrność skóry

mają drobne zmarszczki

Po zabiegu należy pamiętać, by nie wystawiać skóry na działania promieni słonecznych. Można stosować kremy łagodzące, które przyspieszą regenerację skóry. Osoby, który mają cerę trądzikową powinny unikać nakładania makijażu.

Złuszczanie naskórka – przeciwwskazania

Zabieg złuszczania naskórka jest bezbolesny i bardzo bezpieczny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Nie mogą mu się poddać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Wszelkie stany zapalne skóry, infekcje, opryszczki lub alergie na środek złuszczający, także stanowią przeszkodę w zakwalifikowaniu Pacjenta do peelingu.

Polecane zabiegi na złuszczenie naskórka:

Peeling chemiczny

Peeling whitening

Hydrafacial

Cosmelan

Peeling Salipeel Lic

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki