NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Depilacja laserowa w programie “Klinika naturalnego piękna”

Ciemne, mocne i gęste owłosienie na nogach potrafi być uciążliwe. Tym bardziej, gdy włoski bardzo szybko odrastają. Z takim problemem borykała się Pani Ania, nasza przepiękna bohaterka piątego odcinka “”Kliniki naturalnego piękna”.

Konsultacja u doktora Krzysztofa Mirackiego

Powodem kompleksów Pani Ani było nadmierne owłosienie występujące na nogach i w okolicach bikini. Uciążliwość stanowiło to, iż ciemne włoski odrastały w bardzo szybkim tempie. By pomóc Pani Ani, doktor Krzysztof Miracki zaproponował zabiegi epilacji laserowej, czyli trwałego usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa Thunder MT w Klinice Miracki

Zabiegi depilacji laserowej przeprowadziła doświadczona kosmetolog – Ewelina Majko. Pani Ani zaproponowana została terapia najnowocześniejszym i najsilniejszym na rynku laserem do epilacji – Thunder MT. By efekty zabiegu były jak najlepsze, parametry dostosowywane są indywidualnie do każdego Pacjenta w zależności od rodzaju i barwy owłosienia. W przypadku Pani Ani, włoski były ciemne i mocne. Wbrew pozorom, taki rodzaj owłosienia jest łatwiejszy do usunięcia, gdyż ciemne włosy zawierają więcej melaniny i są lepiej wychwytywane przez laser. W zależności od włosków oraz wybranego obszaru epilacji, wykonywana jest seria w zalecanej ilości minimum 4-6-8 zabiegów.

Epilacja laserowa Thunder MT jest niezawodna w walce z ciemnym owłosieniem, ale zaleca się  ją również osobom posiadającym jasne i cienkie włosy. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, trwałe usunięcie owłosienie jest możliwe. Tak jak w przypadku Pani Ani, ciemne i szybko odrastające włoski nie muszą już być problemem. By terapia była skuteczna, ważne jest by zachować między zabiegami zalecany przez kosmetologa odstęp czasowy. Z tego też względu zabiegi u Pani Ani są wciąż kontynuowane. 

 

Program TV „Klinika naturalnego piękna” oglądać można w każdy czwartek o godz. 21.50 na kanale Discovery Life Polska.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki